Predlzovanie vlasov-Mikroringy alebo pasiky?

Príspevok v téme: Predlzovanie vlasov-Mikroringy alebo pasiky?
ayvi

Ahojte
chcela by som sa spytat ci ma nejaka z vas skusenosti s tymito metodami?
Mam velmi riedke vlasy, preto si ich chcem dat aj zahustit a chcem nejaku setrnu metodu.
Nestalo sa vam ze by vam vlastne vlasy vypadali po nadpojeni mikrokruzkami?
A keby som chcela predlzit pasikmi, daju sa urobit aj zo šitých vlasov?
Hladam co najlacnejsie vlasy ak poznate nejake dobre stranky kde sa daju zohnat tak piste.
Dakujem.

Lil69

Odporúčame výhradne metódu Tape In (tzv. na páskach).
Pravé ľudské vlasy nájdete napríklad na eshop.exotichair.sk
Pekne poradia a vedia vyrobiť na mieru aj spoje čo je super.
Napríklad melírované vlasy majú aj iné spôsoby.

Skúšali sme od rôznych objednať vlásky no buď poslali umelinu alebo mali životnosť tak pol roka.

Naozaj odporúčam vyššie spomenutý eshop si aspoň pozrieť poprípade im napísať aj na FB ich nájdete www.facebook.com

A skúsenosť s inými metódami je Tape in najšetrnejšia metóda.

bowiehowie

asi by som sa priklanala k micro ring, prip. keratin, treba sice si to nechat niekym nadpojit, ale mne to pride istejsie, v kazdom pripade si zadovaz jedine ludkse vlasy, spominany eshop clipinhair ponuka vo velmi dobre kvalite REMY obe metody ;)

FBA150

ja mám mikroringy od clipinhair a som spokojná! pasiky myslis klipy? len pozrina ich web, maju tam viacej metod predlzovania a su velmi ochotni poradit :)

marcela.....

čaute ...
no ak chcete vedieť čokolvek o vlasoch na páskach kludne mi môžete napísať marcela.gibalova@gmail.com
...robím s týmto systémom predlžovanie vlasov...tiež osobne nosím už takmer 1 a pol roka...je to zo všetkcýh metod jedna z najšetrnejších ...ja osobne pracujem s indickým vlasom pretože na rozdiel od europskych je odolnejší a neničí sa tak ...kludne mi napíšte čo budem vedieť vám poradím

Lenka007

Ahoj ahoj. Tak ti odpoveim ako som pisala v jednom blogu. Totiz teraz prichadza na trh nova metoda TV-STRIPE. Je to lepsie kao mikroringy a podobne. Vsak kukni video na webe: www.fischbach-miller.sk ,alebo potom tieto linky mrkni: www.fischbach-miller.sk a www.fischbach-miller.sk