Zrak

Príspevok v téme: Zrak
Limo

Dobry den... takze niekedy sa mi stane ze sa pozrem na napr. pohar a nevidim tak 10% poharu....za cca 10min nevidim 50%( a ked bud zavrem jedno alebo druhe oko stale vidim tak isto)potom to prejde vidim uz v pohode ale zacne ma dost bolet hlava tak si lahnem spim tak 1hod a potom ma uz menej boli hlava ked ju mam v klude ani neboli ale ked snou niak rychlo pohnem tak ma zaboli neviete co to moze byt? uz sa mi to stalo tak 4x za 2 roky.....:( prosim co to moze byt?

lost

Ak si myslis ze sa bojis, tak si pockaj na prepuknutie naozaj skaredej choroby. Potom ked budes pozerat smrti do oci, potom zistis co je to strach :D

Nemusi sa to stat, samozrejme, ale preco si ten pocit bezpecia nepoistit tou hodinovou navstevou u lekara? :)

V buducnosti, si buds nadavat "preco som bol taky lenivy, ze som tam nesiel?!"...

debbie

Tak sa neboj sup-sup k lekarovi - ak to nic nie je, prestanes sa bat, a ak predsa nieco, aspon budes vediet s cim mas bojovat...

jajkafr

Limo
ako tu už bolo napísané môže ísť o migrénu ale bez poriadneho vyšetrenia ti nikto neurčí presnú diagnózu takže šup k lekárke s takými vecami nieje sranda

Limo

aha tak dik za odpoved dufam ze to naozaj bude iba migrena lebo dost sa bojim...a este som zabudol dopisat ze ti tak 80percent dna huci v hlave ale fakt to pocujem iba ked je maxmimalne ticho