Uzkost a frontin

Príspevok v téme: Uzkost a frontin
lalika mala

ahojte vratilo sa mi to po pol roku a nebrala som ani tabletky, vsetko som zvladala. mensi stres a mam to znova - busenie srdca , uzkost na hrudi, zle dychanie, zavraty..k psychiatricke idem az o mesiac , teraz mam frontin a apaurin, keby pride velmi zle,,totiz, tie moje stavy nie su az take strasne , ale ja sa hned velmi zlaknem,, kazdeho vykyvu na svojom tele , viete mi nejako poradit, ako sa s tym vysporiadat aby som nemusela siahat po tabletkach ? velmi vam dakujem

Lulu2011

ja ho uz beriem skoro pol roka :( som bez neho stratena, raz som si nevzala a musela som sa schulit ako sa mi tocil svet, bez neho nezaspim, ale tak nenavyberam si :/

RNG

Skus ukludnujuci L-theanine, davka 2 x 400 mg(vytazok zo zeleneho caju, bez kofeinu)
alebo extrakt zo st John's Wort/lubovnik bodkovany,
narazova jednodenna davka ma obsahovat 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu a to najdes napr v troch kapsuliach firmy Paradise Herb pod menom St John's Wort Pomaha aj zmes vitaminov Stress B
Vsetky tieto su neskodne v uvedenych davkach, nenavykove, takze ich mozes brat kedykolvek , ked citis potrebu.

Dada27272727

Mávate aj pri tom pocity, akoby ste šli každú chvíľu vracať? Ja mám práve také obdobie, nespávam pre podobné problémy, u lekára som nebola a neviem čo mám robiť, keď ma to zastihne...

anti frontin

Frontin je peklo, nikdy ho neberte, zničí vás...odvykanie je horšie ako si len dokážete predstaviť a nemusí sa vám to podariť, a neskor ho uz budete brať len aby ste nemali absťáky zo zmenšených dávok...

Rebeka71

lalika, mala som podobné stavy a preto si myslím že iba lieky nepomôžu. Ked máš stres, nesiahaj hneď na tabletky, skús to predýchať. Nádych na 5 počítaní, výdych na 8 počítaní. Možno sa ti to bude zdať smiešne ale zaberá to. Keď sa to naučís zvládneš hocijaký stres. Ver mi!