Pharmatex

Príspevok v téme: Pharmatex
RiushBejb

ahojte,,mám 17 rokov a asi pred pol rokom som mala prvy pohlavny styk,,,mali sme kondom ktory bohuzial praskol a zacal sa ten hrozny kolotoc,,,celu noc zhanat tabletku ktoru som nakoniec mala a potom ten najhorsi tyzden mojho zivota cakat na menzes,,,ale nastastie mimci nebolo :),,odvety mam priam paniku zo sexu,,ale uz by som aj chcela len sa bojim ze to zase praskne,,pocula som nieco o gele a cipkoch PHARMATEX,,mate skusenosti?,,a mozu sa kombinovat s kondomami?..dakujem pekne za odpovede :)

AdamKrt

Pepina predava napr. Billa + maju tam aj nejaku lacnu znacku. Primeros najdes napr. v Kauflande. V Carrefoure a CBA najdes Carex. Lidli zase Mondos. BIX zase najdes napr. v "101 Drogerie". V Coop/Terno najde LifeStyle.

Durexy predavaju v podstate skoro vsade aj na pumach.

Kondomy mozes kuknut, ake ma vasa lekaren, pripadne obchody so zdravotnickymi potrebami ala Sanitas. Predpokladam, ze vacsinou budu mat Durex. V drogeriach a sexshopoch najdes kopec dalsich znaciek. Napr. Masculan /ten sa da objednavat aj po internete velke balenia/ + rozne ine...

:)

preconie - presne tak :D boli tesne, praskali a celkovo mam pocit, ze pri durexoch neplatime za kvalitu, ale za prehnanu reklamu

kondomiik - nie, durex safe nie su podla mna super bezpecne, skor sa bezpecne roztrhnu :)

preconie

my sme pouzivali durexy, ale priatelovi boli tesne a vela ludom v okoli praskali, tak sme presli na kondomy vyrabane v EU a nie len marketingovo predrazenu gumu a teraz pouzivame uz par rokov pepino a su skvele/klopklop/:)

:)

ja som mala problemy s kazdymi durexami, neviem ako to je mozne... a to sme ich kupovali na roznych miestach, cize nehrozi, ze napr drogeria by ich zle skladovala. neviem. ale neraz som stresovala kvoli tomu poriadne, narobilo mi to vela vrasok na cele :D fakt ze durexy uz nikomu neodporucam, aj ja poznam dva dalsie pary, ktorym praskli durexy. a u nas skutocne tento problem vymizol, ked sme zmenili znacku