Crevne bakterie v posve

Príspevok v téme: Crevne bakterie v posve
MalaBakteria

Ahojte, mam mensi problem. Minule som bola na vyter. Prisli vysledky. Vraj mam v posve crevne bakterie. Inak, mojej gynekologicke volala mama, vraj mi este neda antibiotika a ze je to sposobene nepravidelnou stravou, tym, ze malo jem zeleninu a ovocie. No a kedze to do mna mama huci, tak sa mi zda, ze si to len vymyslela. Nevedeli by ste mi poradit ako sa tam tie bakterie dostali a co by som mala robit? Lebo na kontrolu mam ist az o 2 mesiace (lekarka si mysli, ze to prestane, lenze pochybujem, ked to neprestalo takmer rok, ekd som stravu mala viac-menej pravidelnu) . Dakujem pekne:)

MalaBakteria

watermelon:

Biologiu na skole mam;) ...POVEDALA SOM, ZE UTOCIS * NA MNA * ???? NIE! Vseobecne...utocila si na usiko! ... " nechcu nic o tom pocut perto ze nechcu nic takeho robit a hladaju stovky vyhovoeriek preco sa to neda a nemoze." - somarina ... a toto tiez nie je vyhovorka? ... a vsak ja nehovorim, ze sme typicke masozravce a ze maso je neviem ake zdrave, ale urcite ma pre organizmus prinos...!...a ty slepo doveruj tej tvojej "najzdravsej strave na celom svete a dalej sir svoje posolstvo odobratim 99,9999 (periodickych) % stravy - lebo vies, nico obsahuje skroby, dalsia vec obsahuje ejdy - dokonca cibula a cesnak...cesnak co sa hovori ze to je prirodny liek ci ako - zrazu je to ejd - WOW ...

"tak to nechajme tak, koncim tu." - ARRIVEDERCI ...

P.S.: nie som zuriva ;) aj ty si nesuhlasila s istymi nazormi, nesuhlasim tiez, ako reagujes ty, reagujem ja:)

lioness_01

MalaBakteria, zabehni za lekárkou , ako máš v pláne a pokecaj s ňou, ale ak by sa to normálne preliečilo ATB, tak to skutočne neni nič strašné, ja som to mala asi pred troma rokmi a vpohode... :)ale naozaj, mali by sa nasadiť ATB, veď uvidíš čo ti doktorka povie... drž sa

watermelon,ty sa upokoj...

watermelon

co si hned zuriva? lebo pisem nieco co sa ti nepaci? ukaz mi presne odseky kde utocim? ak je utok, to ze propagujem surovu stravu, tak ano vsetci to beru ako utok na svoju osobu, lebo nechcu nic o tom pocut perto ze nechcu nic takeho robit a hladaju stovky vyhovoeriek preco sa to neda a nemoze.
pokial viem na teba som neutocila, ak ano dokaz, ukaz mi kde na teba utocim?
ak je utocenie to ze som chcela vyvratit niektore info, pre mna za mna, akoze vlocky su surove...
vies co ja ti nebudem davat vyklady z historie, zi v predstavach ze ludia vzdy jedli maso... hm chcela by som vediet ake je to casove ohranicenie podla teba toho davno pradaaavno? aco je jedli opice z kotych sme sa vyvinuli, ja viem tiez maso. nejdem hladat presne fakty, lebo teba nezaujimaju, tak aby som si nenarobila prilisnu robotu.
skratka nas traviaci trakt sa ani zdialky nepodoba traviacemu traktu masozravcov, to si sa asi ucila aj na biologii, je ovela dlhsi a tym padom nam v nom zivocisne produkty hniju. preto smrdkaju hovienka normalne sa stravujucim ludom, preto su zapchy, ci hnacky, preto su smradlave prdy, preto su ludia chori. tieto toxiny sa z criev dostavaju potom spatne do tela. lebo skratka nas traviaci trakt je pridlhy.
nevies o tom zjavne nic, len slepo doveruj doktorom.
tak to nechajme tak, koncim tu.

MalaBakteria

lioness_01

Ja som bola u lekarky, ta vzala vyter...a povedala, ze na vysledky staci zavolat... lenze vzdy ked sa tam volalo, vysledky este neboli a v jeden den, ked som nemohla, volala o vysledky moja mama...a ta mi len zdokumentovala, ze mam jest zeleninu ovocie a ze antibiotika mi este lekarka neda...+kontrolka o 2 mesiace...ale zajtra za nou idem, takze sa s nou porozpravam osobne... "nie je to nič hrozné" ... naozaj? ja sa teraz tak bojim a este ked si tak predstavim, zeby to mohlo mat nasledky do buducnosti:(

lioness_01

MalaBakteria - črevné baktérie sa môžu do pošvy zaniesť napríklad tangáčmi... alebo zlou hygienou, utieraním zo zadu dopredu, prípadne pri umývaní pohlavných orgánov... atď...cesty sú rôzne... nie je to nič hrozné, aj ja som to už mala, ale antibiotiká sú potrebné... nechápem, prečo ti ich lekárka nepredpísala a hlavne, nechápem, prečo tvoj zdrav. stav rieši tvoja mama, veď si mala ísť sama za lekárkou...

MalaBakteria

a ano OSN je silna organizacia...ale nazory na nu sa lisia...a moj nazor na OSN nie je velmi dobry...takze v tomto ich nepodporim...