Ktora HAK je najlepsia

Príspevok v téme: Ktora HAK je najlepsia
lollypop789

caute, ja by som sa chcela opytat ze aku HAK pouzivate, a ake mate s tym skusenosti, pretoze by som chcela brat aj ja, ale nvm ze aku, gynekologicka mi poradila JEANINE,ale to stoji 34 eur, a chcela by som nieco lacnejsie ale aj kvalitnu, hrozne sa bojim ze to bude mat nejake vedlajsie ucinky, a o JEANINE mi hovorila ze je to dost dobre, co na to vy???
dakujem :)

lioness_01

dík :)

a držím palce aby to zvracanie ustalo, to by ti za chvíľku ale už malo... teda aspon sa tak vraví, že po ukončení prvého trimestra by to malo prestať...

opalka, takže aj ty už plánuješ bábo? my ešte nie, teda o také 3-4 roky by sme sa chceli vziať, ale bábo až možno rok -dva po svadbe... takže ešte sa nechystám otehotnieť, dúfam, teda, že sa ani nič nepodarí, keď vysadím tabletky...

mary-anne

tak ja som brala diane35 a chloe - kvôli pleti. potom neskôr jeanine a teraz beriem qlairu .. a spokojná so všetkými :) .. žiadne vedlajšie účinky .. no ale sú dosť drahé .....

isabella

opalka, zatial som pribrala 1kg, ale ja by som chcela schudnut na menej ako som mala pred tehu, bo ma bolo aj tak dost, tak chcem skusit o par kilo menej... tak ja dufam, ze pri babatku to pojde lahsie :-)

isabella

lioness, netreba, len to nemoze byt vo velkych horucavach, staci ked to budes mat niekde v skrinke na ktoru neprazi cely den slnko...
teraz som v 11tt... inak v pohode, az na to zvracanie :-DDD

opalka

isabella
si tehotna, ci si uz porodila? kolko si pribrala?

moja, je krajsie chudnut, ked behas okolo babatka ako ked sa "musis" stopat hormonmi a musis na sebe testovat doslova,ktore su ti lepsie

ja by som uz rada chudla po tehotenstve :) ale 2 roky mam este cas

lioness_01

isabella, dík za radu, tak vyskúšame určite ten krém , a ešte sa chcem spýtať, že je pravda, že sa to musí skladovať v chladničke?

a inak, ako prebieha tehotenstvo ? dúfam, že v pohode.. :) v ktorom si týždni , ?

isabella

baby, vy to mate este fajn, ale ja teraz rozmyslam ako schudnem po tehotenstve, mi veru do smiechu nebude, sa budem citit ako obluda :-///

opalka

moja mamina mala isto DANU

no, lioness, lepsie vediet, ze je minerva takato,len naozaj som vravela lekarovi, na com si potrpim a napriek tomu mi ju predpisal...nechapem

vyberiem este 1 blister (dokopy 2) a uvidim

lioness_01

lollypop, tak to kvôli jednému pohl. styku mesačne sa ti vážne neoplatí...

opalka, a ak sa smiem spýtať, prečo ti gynekologička menila antikoncepciu? resp. čo si brala pred Minervou ?