Penis zahnutý smerom dole

Príspevok v téme: Penis zahnutý smerom dole
tereza123

Priateľ má penis zahnutý do dola a pri klasickom milovaní (misionár) sme dosť "nekompatibilní" a bolí to. Jediná poloha, ktorá nám ako tak vyhovuje je zo zadu. Radi by sme skúsili aj niečo iné, ale zatiaľ sa všetko skončilo buď mojou alebo jeho bolesťou. Nevedeli by ste poradiť nejaké iné polohy alebo triky, pri ktorých by bol uhol prieniku taký aby nespôsoboval bolesť? Ď.

Patrik24

Ja sa chcem opýtať, keď mi stojí mám penis smerom na dol nebolí to ani pri erekcií. Ale moja veľkosť sa tým zmenšuje a je to veľká anomália. Chcem sa opýtať či sú nejaké metódy aby stal pekne alebo aspoň mierne rovno? Ďakujem

neprinol

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.net a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

neprinol

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.net a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

neprinol

Pred dvomi rokmi som si všimol, že môj penis sa začal čoraz viac zahýbať. Čím bol zahnutejší, tým väčšiu bolesť som pociťoval pri erekciách. Hoci som sa hanbil s tým ísť za doktorom, nakoniec som sa odhodlal. Moja diagnóza ma odrovnala – Peyronieova choroba. Počul som o nej, že sa prakticky nedá liečiť. Navštívil som množstvo lekárov a dúfal, že niektorý z nich nájde riešenie. Jeden vynikajúci urológ mi odporučil Pro Long System - track.prolongsystem.sk a už po pár mesiacoch som zaznamenal zlepšenie.

Egres123

Velmi dobre viem o com hovorits ;-) idealna poloha je: zena na bruchu, roztiahnute nohy, chlap medzi nimi. Padne tam ako uliaty. Dalsia vyborna je v objati po sediacky. Treba len skusat...

anumati

Ja som mala partnera, ktorý mal zahnutý penis na 90 stupnov dopredu, absolútny pravý uhol, také niečo som ešte nevidela. Keďže mňa anomálie silne vzrušujú, nevnímala som to ako nejaký handicap.
Nám to po sexuálnej stránke fungovalo úplne nádherne, škoda že to ostatné bolo nanič. Mňa to nebolelo, možno aj preto, že ma veľmi vzrušoval a bola som silno zvlhčená, alebo teda neviem prečo..
Zozadu to bolo v pohode, ale poloha, pri ktorej to fungovalo bez toho, žeby som vnímala zakrivenie, bola misionárska s úplne pokrčenými kolenami k hrudi. Nie je pre mňa problém takto sa poskladať Bol úžasný a o sexe s ním sa mi snívalo ešte vyše roka. :-( Škoda. Takže asi len treba hľadať tú pravú...

chalan

ja ho mam zahnuty asi v 45 uhle smerom na dol za predpokladu ze pravy uhol ma 90 stupnov, korekcia nepripada do uvahy lebo to zmensuje penis a ja ho mam dost maly este k tomu.