Ak sa dotknem zo srandy spolužiačky tak sa vždy hrozne zľakne, prečo?

Príspevok v téme: Ak sa dotknem zo srandy spolužiačky tak sa vždy hrozne zľakne, prečo?
Saska111

Moja spolužiačka (17 rokov ma) sa vždy zľakne ak do nej strčim zo srandy prstom napr do ruky alebo do pleca. Alebo ju trošku len tak slabo rukou buchnem po pleci, len tak ako zo srandy tiež, tak sa mikne akoby sa bala toho že jej chcem niečo zle spraviť. Do mn atiež ak niekto buchne prstom tak sa hneď tak nemiknem ako ona. Neviete čim to môže byť? Žeby ju doma byli alebo niekto zneužival niekedy?

beskyd

ja som mal takého spolužiaka na základnej škole, že raz som mu brnkol po uchu o on mi pritankoval päsťovku na tvár:)

milli11

Ja sa tiez niekedy zlaknem, ked sa ma niekto dotkne alebo sa ku mne ozve a to vtedy, ked pride ku mne od chrbta. A to prave v tej chvili, ked nad niecom velmi premyslam alebo sa sustredim, tak vtedy sa aj pri letmom dotyku zlaknem.

mnamka257

naozaj to moze byt tym, ze ju tyrali, alebo bili, alebo to stale robia, alebo jej to pripomina nejaku velmi neprijemnu udalost. nabuduce, ked sa to znova stane, sa jej na to nenapadne spytaj

Well

To vobec nemusi znamenat,ze ju doma niekto zneuzival......
Ja som nebol vobec doma bity a tiez mam take reakcie...
Ale je to vyhoda mat taky reflex:) Aspon sa nepopalim tak lahko:)