Upchatý nos, nádcha, sinusitida

Príspevok v téme: Upchatý nos, nádcha, sinusitida
sklenarova

Stále to isté soplíky od rána nonstop a v noci ešte horšie. Kvapky do nosa pomohli len trochu. Spýtala som sa doktorky aj na alternatívy a doporučila mi morskú vodu. V lekárni som si vybrala tú najväčšiu ked už nech vydrží Physioemer. Mám pocit že je super. Sem tam sa znovu spustí nádcha ale ked ho parkrát dám tak je oki. Poradte mi aj iné lieky na nádchu, len nech tam nie je veľa chémie

jaja

babenky..tak ja uz mam akoze uz velke "vypiplane"deti zo soplikov....je to fakt k jedu...ale co mam ja na 110% osvedcene a vzdy to zabralo pred prepichnutim dutin je homeo.tabletky a aj sirup SINUPRET..ako vidim,ze zacinaju posmrkavat okamzite im to nasadim,podavam bud cele balenie aj ked sa maju dobre,alebo aspom 4-5 dni po dobrom stave....uz po 3-4 tablete nastane take zhorsenie..vsetko sa vali von..tak sa nezlaknite,ale potom je to dobre..
pa jaja

mc´

mam 16 mesacnu dceru, ktora ma neustale problemy s nosom a ked nie cez den, tak minimalne vecer pred spanim musi dostat kvapky na uvolnenie nosa, lebo inak ho ma slabo priechodny a ked ma cumlik v puse, tak sa stale budi.V poslednom case mala opakovane nadchy, ktore vzdy skoncili hustymi soplami a po vylieceni "hustakov" ostala zdurena sliznica.Zvlhcujem jej nos bud morskou vodou alebo marom.Mame aj zvlhcovac vzduchu,Chcem vediet,ci existuju nejake prirodne prostriedky na zmensenie opuchu nos.sliznice?

tymara

Skusila som tento spray Physiomer stoji 250 sk.dokonca ja si ho davam na nadchu, ale moj syn so mnou zapasi, no ma vynikajuce ucinky.

albema

Ja mam 3roc,chlapca a tiez tento problem,ake homeopat.su na tento stav najlepšie? Zaberu aj ked uz berie ine lieky?