Upchatý nos, nádcha, sinusitida

Príspevok v téme: Upchatý nos, nádcha, sinusitida
sklenarova

Stále to isté soplíky od rána nonstop a v noci ešte horšie. Kvapky do nosa pomohli len trochu. Spýtala som sa doktorky aj na alternatívy a doporučila mi morskú vodu. V lekárni som si vybrala tú najväčšiu ked už nech vydrží Physioemer. Mám pocit že je super. Sem tam sa znovu spustí nádcha ale ked ho parkrát dám tak je oki. Poradte mi aj iné lieky na nádchu, len nech tam nie je veľa chémie

martina trégerová

Info pre Janku ohľadom Oscilla. Poznám toto homeopatikum a môžem ho vrelo odporučiť, dávam ho dcére
(3 ročná)pravidelne v jesenných mesiacoch raz do týždňa, v prípade nádchy zvýšim dávku celú ampulku počas 3 dní, k tomu pridám coryzaliu alebo Alium Cepa 9CH. Zatiaľ mi táto kombinácia vždy zabrala, Alium krásne stiahne do 3 dní vodavé soplíky a namiesto kvapiek do nosa je dobrý Apis je na odpuch sliznice. Oscillo používa v čase nádchy aj môj manžel a takisto má dobré výsledky, môžme len odporučiť! Želám skoré uzdravenie.

jaj

ja myslim, ze to je len na chripku, na dutiny je daco ine, uz to niekde bolo spominane,len neviem kde, ale je to problem vyliecit dutiny, nejake 2 homeopatika ktosi radil ze super zaberaju...

jarmila pancuráková

moja 2-ročná dcerka prekonala silnu nádchu,nemala teploty,...davala som jej do nošteka Physiomer a brala kvapky Sinupret,....teraz nás trápia upchaté dutinky,...prosim Vás aké homeopatika by ste mi poradili????....náša pediatrička spomínala Oscillococcinum-máte niekto s týmito homeopatika skusenosti??...a aké iné homeoptaiká su dobré ...Velmi pekne dakujem. :)))

sasa121

Naopakované sinusitidy je jednoznačne dobrá homeopatia,treba vyhľadať skúseného homeopata, v Nitre MUDr.Dubajová.

susana 19

Problem no neviem v čom? V jeden den ma tak prehnalo, že teraz neviem čo som to dostala. Na konečniku (z vonku)sa mi spravila taka ako hubka. Na dotyk bolive.

mona82

Ahoj! AJ moja dcérka zvykávala mat náthu, kazde tri mesiace, teraz má 10 mesiacov! Posledny krát mala nádchu 4 tyzdne!
Skoro som sa zbláznila! u nás pomáhali kvapky do nosa Pamycon, ktorá sme museli miesat spolu nosovymi kvapkami, ktoré nám predpisali, ale to sa nedá kupit, to robia v lekárni! Nám to vypisala doktroka ked sme boli v nosno-usno-krcnej ambulancii!

mc´

dakujem za info.Sinupret moja dcera momentalne uziva uz 10 dni a tak isto aj nahrievame s lampou Bioptron. Po tyzdni sa objavil vysledok a dcera 1 den a 1 noc ulne cisto dychala, tak som si myslela, ze uz bude dobre. Ale stav-upchaty nos sa jej znova zhorsil, ked sme zacali chodit von.Ci jej nahodou tu nosovu sliznicu nedrazdi studeny vzduch.A pri vetre je to ešte horsie.V noci znova nemohla dychat, ale nedala som jej kvapky do nosa,ale som zapla do elektriky Olynth-aromatherapy.Moc jej to nepomohlo. Takze uz ozaj neviem ako dalej.