co s tym

Príspevok v téme: co s tym
nevladzem

Zdravim, mam pocit ze je asi vsetko na hovno a neviem sa pohnut dalej z miesta. Kamarati si nasli frajerky a travia cas len s nimi a ja si mozem piskat, konecne ked si najdem aj ja zenu, pri ktorej si poviem ze stoji za to a neni to len lacna kurva co ide po peniazoch tak ma frajera s ktorym udajne nechce byt a mna len taha za nos, ked sme spolu tak sa citim super a mal som pocit ze aj ona sa citi super a aj to davala patricne najavo. Ale potom pride den ked ma ma u prdele jak keby sme sa ani nepoznali(nemylim si ze ide po peniazoch) proste vy baby to mate asi v povahe niekoho len tak namotavat a potom poslat do pici jak keby sa nic nestalo!! To si neviete v tej hlave uvedomit, ze tomu druhemu to moze dost ublizit??? A argumenty typu som mlada chcem si uzivat neberem pretoze na to su ine prilezitosti ako robit to z clovekom, ktoreho poznam a viem ze to nemoze byt len o uzivani a hlavne preco sa jeden den spravat ako keby to boli najlepsie dni zivota a na druhy den ako keby sa ten den predtym ani nic nestalo.. Fakt uz sa citim jak totalny kokot s prepacenim lebo byt tahany za nost uz dalenj neviem byt ale neviem ani zabudnut na to co bolo. Je mi z toho celeho na gracanie, jak ma clovek fungovat a pohnut sa niekam dalej ked nema nic ine v hlave len problemy, ktore stale pribudaju.. A rady typu sak kasli na to pride ina, ano a pride zase len nejaka takato baba co nevie co chce a zas to bude o tom istom.. Niesom zvyknuty sa niekomu vyplakavat ale naozaj mam pocit ze som uz na dne. Aj ked si poviem ze sa treba vzchopit a vyjebat sa na vsetko, vacsinou to nejde a som tam kde som bol predtym. Co tie zeny chcu tymto dosiahnut??? nemam 12 rokov aby som si neuvedomil dve a dve a preto ma udivuje sebeckost niektorych ludi.. Len pre seba to najlepsie a na ostatnych jebat. Je to asi o vychove a pristupe k zivotu. Viem ze ludi ako ja stale pribuda pretoze neskutocne pribuda aj takychto zien a vseobecne aj ludi ktory ziju len pre dnesok a len pre seba. Tak dufam ze aspon trosicka zacnu ludia nad sebou rozmyslat ze niesu jediny na planete(aj ked tomu neverim).