V dome vraj strasi stara zena

Príspevok v téme: V dome vraj strasi stara zena
keko37

dnes v noci sa vraciam domov , idem cez ulicku kde byva kamarat cas cca 2:00... a vidim ze vsade maju zazate svetlo !!!! nedalo mi ! zastal som na aute isiel ku im domu.... ze co stalo ci deje.... a pocujem velky plac... tak som im zazvonil otvoril otec (kamarat) ja mu nepotrebujete pomoc ? vidim svetlo , plac.... on pod dnu prosim.... idem dnu ma 8 dceru.... ta tvrdi ze videla staru zenu v kroji ako pri nej stoji a robi jej zle... a ze potom presla cez stenu.... a dnes sa dozvedeli ze v tom dome ktory ma uz cca 80 rokov jeto trosku opraveny... robia co mozu... tak v tom dome vraj cez 2 svetovu vojnu zabili celu rodinu ... a pochovali na dvore , tela vraj vykopali pred 5 rokmi ked dom opravoval predosli majitel , dom tiez prdal, aj kamarat ho kupil pod cenu.... a teraz sa ho chcu aj oni zbavit..... co vy na to ???

zuzusa

No nie vždy to vedia kňazi spraviť, ale určite existujú ludia čo to vedia. Tý čo vedia očistiť človeka od počarovania by mohli vedieť poradiť. A ten kňaz no neviem, treba vyskúšať.

annnnnn

určite by som hned ten dom nepredávala.... tak uz ako jajka spominala, nech si ho daju vysvätiť kňazom a nech ešte počkajú... keď sa to bude opakovať, tak potom to treba riešiť...