2 mesiace nudy

19martin87

kašli na brigádu, leto len tak preflákaj, veď do dôchodku sa už bude chodiť pomaly v 70-ke tak si treba šetriť kĺby : )

zuzic

nahodou to strikovanie tiez neni zle:P ja momentalne nemozem moj oblubeny sport...tak som zacala vysivat:D a celkom sranda heh:D

beskyd

daj sa na chlast:) ale vazne, sak si najdi brigadu, zarob si a chod na dovolenku sam alebo s niekym alebo si najdi babu ak zrovna nie si z blavy a chod s nou na dovolenku. take pasivne nicnerobenie ta len unavi:) alebo sa nauc na rok dopredu do skoly:))

ojka

behaj, prechádzaj sa, venči psov, pomáhaj doma, rodine, zožeň si brigádu, choď na huby, nájdi si nové hoby....len prosím ťa niečo rob.....
obavam sa totižto že takýchto prípadov tu s prázdninami viac.....
niekedy to nechapem, .... ked sa chodí do školy, zle je, že nie sú prázdniny.... a ked sú prázdniny, tak zrazu niet čo robiť....
máš celú škálu možností, tak si vyber, a užívaj si predsa leto (:

zuzic

ja ta nechapem...na tieto dva mesiace cakam desat mesiacov:D neviem co skor a tiez nemam priatelov iba jednu:) nemas ziadne zaluby? sport nemas rad? co ta bavi? brigadu si nezhanal?

liv99

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, prosiiim, mat tak taketo problemy, prosiiiim, tiez sa chcem nudit dva mesiace ;)
ale teraz vaznejsie, skus si vymysliet hobby, zacni kreslit (napriklad www.drawspace.com...), sportuj, najdi si brigadu, aspon si zarobis, precitaj knihy na ktore nie je cez rok cas...
porozmyslaj, je vela cinosti a nieco ta urcite napadne, lebo to ti zarucujem, ked jedneho dna budes v pracovnom kolobehu a zistis, ze si nemozes zobrat cele leto dovolneku, potom len si spomenies na prazdniny. takze hlavne si ich UZIVAJ!!! a na nudu nemysli :)