neviem co robit

Príspevok v téme: neviem co robit
srnka252

Dobry den, mam 18 rokov a uz dva roky priatela ktoreho strasne milujem, ale on sa v poslednom case strasne zmenil a uz nie je ku mne taky ako byval... Nikedy rozmyslam aj nad rozchodom, ale bojim sa ze bez neho mi bude este horsie a nebudem to vediet vyriesit kedze kamaratov mam fakt malo... Ako chlapi beru rozchod? fakt ich to nemrzi alebo len nechcu dat najavo svoje trapenie? často si kladiem túto otázku a neviem na nu odpovedat

srnka252

tak zase k zabijaniu samich seba by hadam nedoslo, len to ma tak zaujima ci sa chalani teda vôbec vedia trapit kôli láske, keď sa stále vedia hrať na tých najväčších hrdinov...Nerada by som sa s ním rozchádzala ale takto pomaly dostávam istotu že už to ďalej nemá zmysel... velmi sa zmenil a to ma trápi najviac, už to nie je ten zlatý chalan ktorého som spoznala

janka24

No ,ked si tu prečitaš niektore prispevky, tak niektori sa chcu aj zabit:-)..ale nie..tak ak ta lubi bude ho to boliet, ale bude sa musiet cez to preniest.A ked sa s nim rozideš tak povedz mu dovod,možno to bude aj vzajomne...zistiš,ked sa s nim rozideš.