Nemocnica Kramáre

Príspevok v téme: Nemocnica Kramáre
Lila12

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala, aké máte skúsenosti s pobytom v nemocnici na Kramároch, konkrétne na neurochirurgii a s prístupom lekárov a sestričiek. Mám tam byť hospitalizovaná , ale som z opačného konca republiky a počula som od viacerých, že neboli spokojní, že tam ležali aj mesiac a aj dva týždne si ich nikto nevšimol. Vraj ak nemáš vopred vybaveného lekára, vôbec sa o teba nezaujímajú.Aké máte prosím skúsenosti? A kto je najlepším operatérom v rámci operácií mozgu? Vopred ďakujem za každú info.

ivanecenka

ja už mesiac žijem na Tralgite a DHCéčku:) keď skončím s týmto, poputujem na Prednú Horu:) nezávidím, ja to mám asi cez krk a to by mohli zvládnuť, len mám platničku v mieche, tak dúfam, že vedia, ako na to, ešte sa chcem postaviť:)

Well

No.....zrejme neoperuju .....je to lozkova cast.

Ani mne lieky nezaberaju ...beriem liricu,midocalm a ibalgin. Operacia nehrozi lebo by ma museli otvarat cez hrudnik:(

ivanecenka

tak ja som bola na infúziách v Ga a tam to bolo OK a že najhoršia nemocnica:) na tej Antolskej zrejme neoperujú, lebo to mi nik neodporúčal, mňa už musia operovať, lieky nezaberajú:( len že na Kramároch majú časté reoperácie....

Well

Lezal som tam na infuziach:)
Predavkovali ma tramalom a sanitarka mi vyberala infuziu tak,ze prisla s cifom v ruke....plpzila ho na stolik :D

ivanecenka

ale na Antolskej nemajú neurochirurgiu:) mne je ukradnuté jedlo, zrejme mám aj vybaveného lekára, ja len chcem vedieť, či to tam vedie robiť:)) lebo už rozmýšľam, že najprv skúsim Kramáre a potom v najhoršom pôjdem na reoperáciu do NZ:)

Well

ivancenka:)
Tak neviem,lebo Antolska nemocnica v hodnoteni je na prvom mieste a kramare mam pocit na tretom za ruzinovskou:))

ivanecenka

ja mám problém, mám ísť 6.7. na neurochirurgiu na Kramáre a teraz mi došlo 26.7. do NZ, len ma už vyše dvoch mesiacov bolí stále hlava a chcem to mať za sebou... to fakt sú tie Kramáre až také hroznéé???