Nemocnica Kramáre

Príspevok v téme: Nemocnica Kramáre
Lila12

Dobrý deň. Rada by som sa opýtala, aké máte skúsenosti s pobytom v nemocnici na Kramároch, konkrétne na neurochirurgii a s prístupom lekárov a sestričiek. Mám tam byť hospitalizovaná , ale som z opačného konca republiky a počula som od viacerých, že neboli spokojní, že tam ležali aj mesiac a aj dva týždne si ich nikto nevšimol. Vraj ak nemáš vopred vybaveného lekára, vôbec sa o teba nezaujímajú.Aké máte prosím skúsenosti? A kto je najlepším operatérom v rámci operácií mozgu? Vopred ďakujem za každú info.

jarmilka123

ludia určite sem nikto nechodte...je to tu totálne zle.. najhoršia nemocnica..personál aj jedlo aj prístup aj všetko nechodte sem !!!

Kokurik18

Mám nádor na hypofýze, čakám na konzultáciu do Bratislavy - pravdepodobne operácia. Má niekto s takouto diagnózou skúsenosti? Ďakujem.

dada7854

A na Ružinovsku nemocnicu čo hovorite? Tam je tiež neurologicka klinika, tam tiež aj operuju nadory v hlave...?

lienocka2808

ahojky, moj otec tam lezal v roku 1999 a 2004 s nadorom na mozgu. Ten prvy krat si to nepamatam, ale operoval ho MUDr. Steno a dopadlo to dobre. V 2004 to uz bolo horsie. Bol prijaty s meningiómom o rozmere cca 10*10cm davali mu iba lieky na znicenie lebecneho tlaku a uplne zbytocne tam lezal takmer 2tyzdne co ho stale odsuvali a cakali na uplatok. Takze odporucam, ak sa jedna o akutnu vec a nechcete stravit leto na neurochirurgii tak uplatok dat. Bohuzial tak to tam chodi. Ale doktori su tam najlepsi na slovensku, keby som si mala vybrat idem tam.

ivanecenka

tak ja som bola u primára Illéša a mám problémy s platničkou v mieche... dnes mi z Ba volali, že mi rušia termín, lebo nemajú miesto (zrejme sa ľuďom skomplikoval stav a musia ich držať dlhšie ako plánovali), tak na liečikoch vydržím do toho 26.júla, kedy mám ísť do NZ...

iva27

dr.Steno je expert na mozog,hlavu.....je to starší doktor, a z neho som mala zas celkom dobrý pocit....len musíš sa starat, s ním komunikovat, íst za ním, vyhladat ho ,pýtat sa....aby vedel, že existujeeš .

ivanecenka

...ja neviem, čo robiť, už dva mesiace trpím na bolesť hlavy a už sa mi nechce čakať ďalší mesiac...to sa im na Kramároch ani trochu nedá veriť??

iva27

reoperácie neurochirurgia na kramároch -úplne súhlasím. A to že si ta tam nevšímajú aj ked más dohodnutý termín, taktiež súhlasím....stretla som sa tam dost s aroganciou.