Otazka

.......

nie nie to som napisala blbost mas pravdu prezivame kazdy pocit len zalezi od uhla pohladu teda snazit sa vidiet aj ocami inych ludi nie byt len so svojimi cinmi spokojny aby sme negativne nezasahovali do zivota ostatnym ludom

......

Darkwish
jaj ty si ale spekulant mas uplnu pravdu okrem !!!!
nie neprezivame vsetky pocity niektory ludia nevedia prezivat napr. lasku ,strach ,hnev a .......ako som napisala musela by ta tabletka rozoznat o aky pocit prezivania ide
keby si niekto zalubeny zobral tabletku na lasu asi by mu nezabrala nie

DarkWish

tak to by boli inteligentne tabletky aby dokazali u cloveka rozpoznat stav jeho duse a ucinkovali by len pri adekvatnich pocitoch (prezivacie pocity) - ak su to potom tie nie prezivacie pocity? osobne si myslim, ze vsetky pocity co clovek ma tak preziva (alebo nepreziva). Tym padom by sa tie lieky netykali len niektoreho druhu pocitov, ale vsetkych pocitov.

........

tak to by boli inteligentne tabletky aby dokazali u cloveka rozpoznat stav jeho duse a ucinkovali by len pri adekvatnich pocitoch (prezivacie pocity)

ivana45

Teraz som si precitala, co si napisala prd chvilkou. Mozno mas depresiu, apaticku formu. Alebo si schizoidny psychopat v zenskom vydani, velmi zriedkavy ukaz.

ivana45

Zaujimava otazka. Priviedol si ma k zamysleniu: poznam kopec liekov na tlmenie citoveho prezivania. Zopar liekov ma euforizujuce, excitacne alebo podobne ucinky - ale iba ako neziaduci ucinok. Nepoznam ziadny liek urceny na zvysovanie citovej odozvy...mozno nieco z liekov na schizofreniu...
Chcelo by to zapojit do debaty psychiatra. Niektore drogy zvysuju emotivitu....