Obcasne palenie/ zapach

Príspevok v téme: Obcasne palenie/ zapach
emil

Ahoj..
Dlhsie mam taky problem.
Obcas pri moceni citim palenie , nieje to nic extra palenie len take slabsie..A myslim si ze to palenie je sposobene akymsi zapalom ktory je tak mierne vidno pri konci mocovej rury (domnievamsa) ,a tiez mi sposobuje aj vacsi zapach penisu..(asi?)
PRed par rokmi som bol operovany na lave varlato (to stym ale nic nema).
Nepomohol by napriklad taky urinal alebo penicilin ci nieco take?
Zatial..

pa3k

Aj mna to sem tam potrapy, ak myslite to co ja, mne staci vypit trocha viac tepleho caju a behom 10 minut sa uz mozem v klude vymocit..

damaxy

ja som s tymto si uzila az az.tieto zapaly,su neprijemne,hodia na to vzdy abt.a o 14 dni to je spat.urolog mi vtedy po zapale asi6.v poradi dal uro vaxom na zvýsenie imunity a ja som uzivala nyslim ze ale nie sucasne propolis.pol hodinu pred jedlom mokka lyzicku do 1dl vody a vypit rano na lacno v obdobi 3 tyzdne 2 tyzdne pauza a3tyzdne opat.odvtedy som to nemala.ale dodrziavam pitný rezim asi 2l tekutin denne.je to pliaga a vzdy po antibiot.sa mi to opakoval takze sa im na hony vyhýbam.

zlocinec

treba zajst k urologovi, ziadny caj, jedine tak s rumom:)))....predpise antibiotika a za tyzden to bude ok...ako doplnok uroval manoza...popripade ten urinal

janík

áno,je to tak.Napr.keď sa niekto smeje bez príčiny, ba až hystericky-má silné srdce,treba ho oslabiť a naopak ,kto má búšenie ,slabú bolesť srdca...treba ho povzbudiť-posilniť.Toto sú pojmy v akupunktúre ktorým laik ťažko porozumie a preto treba viac študovať

emil

akupunkturou sa oslabuje srdce?
alebo som zle pochopil
ako chces oslabit srdce? neni to nezmysel hm? (nevyznam sa vtom)

janík

akupunktúra:ťažko to asi pochopíš-ide asi o prehriaté tenké črevo,ktoré môže byť prehrievané silným srdcom-liečenie:oslabiť (dispergovať)srdce (prípadne pridať posilnenie JIN obličiek-ten hasí teplo)

kate

udajne uz netreba papier na odbornych lekarov, ale niektori radi buzeruju..skus za nim zajst bez papiera, ak je normalny, nemal by ta vyhodit. Co sa tyka toho, ze sa umyvas 2x denne, to mas jedno v tomto pripade, zapal predsa neumies..vela zdaru a skore uzdravenie :)