Všetko pre novorodenca

Príspevok v téme: Všetko pre novorodenca
jancecka

Ahojte, chcem už začať si kupovať výbavičku pre Filipka. Chcela by som sa spýtať, či nemáte skúsenosti s nejakým obchodom, v ktorom nájdem všetko od plienok, cez postieľky, návlečky, perinky, zavinovačky, prebalovacie pultíky, vaničky, kozmetiky pre bábo. Prosto všetko. Existuje taký nejaký obchod? Ak hej viete jeho názov? Mne vyhovuje mesto Trenčín, alebo Nitra, lebo nepredpokladám že niečo také by bolo v Topoľčanoch. Ďakujem za odpovede :D

dd

jasne, je dobre sa pytat a zhanat si info, ja som kopu veci poriadne nevedela, ale tak uz viem, pre buduce :D (hadam aj niekedy bude to buduce :))..este ak Ti mozem poradit, zozen si aj ten krem cicaderma..

jancecka

ďakujem, ja viem že keď sa raz začnem pýtať, nemám konca kraja, ja si ju teda objednám, aj tie klobúčiky som si objednala a ešte vložky do kojacej podprsenky. Už nech sa oplatí za poštovné :D moc ďakujem, ak ma napadne, určite sem hodím nejakú otázku :D

dd

neviem ako to funguje,takze nemozem naisto povedat, ci bude dobra, no ak si ju kupis, dufam, ze Ti len dobre posluzi :) (ale ta cena rozhodne nie je zla :) )

jancecka

a to mám ako vedieť? :D ale tipujem najmenšie :D dobre, objednám s-ká :D a ja som tú medelu našla takúto
-odkaz odstránený-

bude dobrá?

jancecka

a podľa čoho vyberiem veľkosť chráničov prsných bradaviek? proti popraskaniu? Našla som s-ká aj l-ká. To sa berie podľa bábätka či veľkosti bradaviek?

jancecka

a podľa čoho vyberiem veľkosť chráničov prsných bradaviek? proti popraskaniu? Našla som s-ká aj l-ká. To sa berie podľa bábätka či veľkosti bradaviek?

dd

ja som mala presne tuto:
-odkaz odstránený-
a aj tak stala, tych 1200sk(pred 3rokmi to bolo..)
a este mi posluzili aj silikonove klobuciky, hlavne prve dni,ked som mala bradavky citlive a bolestive..a taktiez je dobra na to masticka cicaderma..