Uz 13-ty mesiac.....

Príspevok v téme: Uz 13-ty mesiac.....
gabrielllla

Preco mi uz 13 mesiacov chyba ??? Mam pocit ze sa zblaznim z toho niekedy..... Na toho cloveka neviem zabudnut, neviem ho dostat z hlavy. Obcas ma prepadne taka uzkost alebo mam v ruke teleefon a mam neskutocnu chut napisat mu ze mi chyba ze ho POTREBUJEM VIDIET ,pocut ze to uz nevydrzim...!!! Ale nemam pravo lebo ma 10 mesiacov priatelku . Ja sa uz nikdy nechem zalubit... Naco to je ? NAco ma clovek na vsetko len spominat ,len sa trapit... Len sa ucit zabudat a zit dalej . K comu to je ?? Je az chore, ked sa vam s nim CELU NOC sniva a rano sa zobudite .... A zistite ze to bol len sen . Mna to uz dalej nebavi . Mam len 20 ale uz ma to fakt nebavi ! Laska ...je divna vec...... Chcem vratit cas. Tak priserne to chcem ...

andrea88

ahoj gabriela, neviem, či ti nejako poradím, ale poviem ti, že nie si v tomto trápení sama. ako dlho ste spolu boli, ked tak dlho nemozes na neho zabudnut? btw.ja som nedávno spoznala jedneho super chalana a trapim sa, ze nemozeme byt spolu :( tiez sa mi o nom sniva, lebo je dokonaly..a boli ma, ze s nim nie som.. ale toto, čo preživas ty teraz, tak to som mala po rozchode s mojom byvalou velkou laskou, ja som prve mesiace ledvaj prijimala potravu, bola som ako chodiaca matoha.. ale tie mesiace boli len zabitý čas! ver mi! treba žiť ďalej, aj ked to je ťažké. ale ak má priateľku, s ktorou je šťastný(aj ten môj ex ma a prajem mu to- konecne po dvoch rokoch od rozchodu!!!!). a ty sa chces takto trápiť? možno za tými slzami, čo preplačeš nevidíš iného, ktorý by za to stál ;)