22 ročná panna

jackyno

Ahoj
zalezi koho budes mat
chalanom je to v podstate jedno
ked si pekna tak mozes byt aj 30 rokov panna je to fuk...
ked si skareda bude to horsie
ono ale chalani nad 20 maju niektory trochu inu uroven zmyslania a tak

lost

as78, ten chalan ma aspon rozum ti neublizit, mozno si zasluzis este lepsieho :)
predsa len, ak by mal s tebou len kratkodobe plany, tak by ta rozchod bolel daleko viac ako teraz, relativne na zaciatku vztahu..

NOTE

každému podľa chuti ale ja inú babu ako pannu by som ani nechcel :) a mal som šťastie, že práve na takú som aj natrafil. Ten pocit, že je a aj bola len moja, je ozaj vynikajúci ;)

as78

ja mam 19 a som panna,potom co sa to dozvedel mo chlapec povedal ze mi nechce ublizit a ze ma berie ako kamaratku, chodili sme spolu 2 mesiace :( teraz sa vyslovene hanbim zato

123455

Normálny chlap by sa tomu potešil, tak ako aj ja. Steroidový debilko čo chce len jebať tak tomu by to vadilo lebo by nemal čas ísť na teba pomaly. Záleží od typu chalana.

SatyR

To nieje otazka na celu skupinu ale na jednotlivcov... Ale je to takto: 1.)chlap co chcel len sex- bud bude rad ze bude prvy. Pripadne moze mat aj taku uchylku ze chce iba panny... alebo ak je to len na jednu noc a vie to tak bude radsej keby si nebola panna a mohol sa riadne vyblaznit... 2.) chlap co ta bude lubit a keby si nebola panna tak by ho to mrzelo... Ja osobne sex vnimam skor ako sucast vztahu a nie obycajne vystriekanie sa do zeny... Mna by sklamalo trosku keby som sa zalubil a zistil ze do zeny co mala 20 chlapov... A keby mi 22 rocna baba ktoru by som lubil povedala ze je panna (ja mam 23) s hanbou v ociach... asi by som ju od radosti nosil na rukach aspon dva dni...

Zhrnutie: Ak nehladas sex na jednu noc ale vtah tak mas obrovske + v 99% pripadov.

Ak hladas len sex tak si najdi niekoho kto to rad robi s pannou len tak... A potom si napis inzerat niekde a budes mat aj troch naraz...

ps.: sex po svadbe je hlupost!!! Chce to len lasku... Teda ak ju hladame... Ten kto hlada len sex tak to chce iba odvahu a kusok stastia...

annemarie49

pre "panna"

ked uz tak velmi chcete sex az po svadbe, tj. chcete si zachovat "cistotu" a neposkvrnenost. No to cele nie je o pretrhnuni panenskej blany! Nemal by tam patrit ziaden oral a ani nic podobne. Tam ma ist o zachovanie sexualnej absencie co sa tyka sexualneho uspokojovania medzi sebou.
Naco to je potom dobre? Pred Bohom ste uz neni aj tak "neposkvrneny",pretoze oral a peting je tiez sucast sexu.

Anita11

Je veľká škoda, že v dnešnej dobe je normálnejšie byť používaná a vymieňaná ako ponožka, ako byť panna. Hanbí sa 22 ročná za to, že nemala chlapca a 13-14 ročné sa tým chvália.
Buď na seba hrdá, že nejdeš s niekym, len preto, že chceš byť trendová. Ak si to chlapec neváži, že bude pre teba prvý, určite to nie je pre teba ani pravý.
Moj manžel si to veľmi vážil a váži dodnes už 25 rokov, že sme boli pre seba tí prví a bolo to až po svadbe.
Reči odskúšania, či si budete pasovať v posteli sú trápne. Veď keď je láska skutočná a pravá, milovanie je rokmi krajšie. Tak, ako zistí ten, čo to chce skúšať a náhodou ho to prvé razy neočarí, či by to pre neho nebolo neskor nádherné. Doležitá je skutočná láska a porozumenie a potom aj to milovanie je krásne. Všetkému sa treba v živote učiť.
Ja osobne som rada, že som bola dlhšie panna, ako keby som bola jedna z tých, na ktorej si to niektorí len skúšali.