22 ročná panna

mataBB

katulik vies co su pohlavne choroby? lebo cysta k nim urcite nepatri a urcite nevznikaju hormonalnymi zmenami

ked mas obavy tak navstiv gynekologa, samozrejme ze mozes mat gynekologicke problemy aj ked si nemala sex

katulik19

mam 19 som panna a som na to hrda... mam frajera, ma 19 sme spolu 4 roky a je panic... ale mam otazku... mozem ako panna mat nejaku pohlavnu chorobu, ktora by vznikla hormonalnymi zmenami alebo vyvinom alebo dacim takym? Mozem mat cystu alebo daco take?

DR.Kundo

Dievca mas ty vsetkych pohromade? Chapem ak zijes v klastore ale aj tam uz v tomto tisicroci obrabaju knazi mnisky... Vsetka cest ak si si dokazala udrzat blanku v kope 22rokov. Som chlap od 15tich rokov a po rektalnom vysetreni uz nie som panic ani len v jedinom otvore svojho tela. Drzim ti palce aby ti to vydrzalo co najdlhsie, ak potrebujes poradit ozvy sa Doktorovi Kundovi

Dominika1324

Ahoj , Poviem ti len jedno , Ak si ešte panna je to veľmi krásne :) Normálny chlap by sa mal tomu potešiť , pretože ak sa budete navzájom milovať a on bude tvoj prvý , Bude si to veľmi vážiť , samozrejme si veľmi dobre rozmysli koho si pustíš k telu ale to určite sama dobre vieš . Tak sa nemáš za čo hambiť a buď len rada :) Pá

atusiatko

nechapem co stale riesite tuto temu.to ze 14 rocne soplence to uz maju za sebou budu mat teraz starsie zeny komplexy??ja poznam aj 35 rocnu,je stale panna a vobec sa za to nehambi.

medicka3

trochu ma zaráža, ako často sa objavuje: ak je baba škaredá... fakt si myslíte že vo vzťahu je výzor až tak dôležitý? iné hodnoty v dnešnej dobe asi strácajú na dôležitosti a preto je rozvodov toľko koľko je... krása je tak žalostne pominuteľná. ak neviete vidieť na dievčati to pekné ste nevyspelí...

man90

Mne by to bolo uplne jedno ci panna alebo nie. Praveze, ak by som zacinal novy vztah, chcel by som pannu, aby som bol ten prvy :)

as78

ale ja to s nim chcem skusit, aj ked nie som este zalubena , pre mna je to hrozne blby pocit ked teraz ho mam kvoli tomu stratit , kvoli nicomu,ja sa toho ani nebojim