Som chorobne žiarliva ???

Príspevok v téme: Som chorobne žiarliva ???
zuza

Som zena v strednych rokoch, po ôsmich rokoch po rozvode som stretla muza, s ktorym si dobre rozumieme po vsetkych strankach, spolu pracujeme a zijeme 5 rokov v jednej domacnosti.Napriek tomu je tu jeden problem, s ktorym sa ja neviem vyrovnat. Moj priatel si po nociach dopisuje so zenami s iternetovych zoznamiek nasledne si s nimi vyvolava a pozyva ich na obedy a pod...Objavila som mu v pocitaci asi mesacnu konverzaciu s damou, ktora nemala ani tusenia, ze on vlastne zije so mnou. Ked som sa ho opytala, co to ma znamenat, povadal, ze to je len flirt, a to co robi je uplne normalne, a ziadnej inej zene taketo veci nevadia len mne pretoze som vraj chorobne ziarliva a mam sa liecit na psychyatrii.Pred dvoma tyzdnami, k nam volala klientka, ktora mala zaujem o nase sluzby.On s nou telefonoval nieco vyse hodiny otvorene s nou flirtoval a vobec mu nevadilo, ze to vsetko pocuvam aj ja. Medzi casom si s nou potykal,a od tej doby mila dama vyvolava kazdy den a vedie s nim hodinove telefonaty o nicom a to aj cez vikendy v neskorych vecernych hodinach.A aj to je podla neho normalne. Nenormalna som vraj len ja. Tak mi niekto, prosim poradte. Je toto normalne spravanie sa vo vztahu? Som chorobne ziarliva ak taketo nieco nedokazem akceptovat? Vopred Vam dakujem za radu.
Zuzana

stanka ,

zuzka, asi si je Tebou az priliš istý.Kolko veci si mu uz prepacila, ze si toto dovolí voči Tebe?Asi mu je pri Tebe dobre,lebo je o neho postarane a este si moze robit co chce,lebo Ty mu to v podstate dovoliš.Never tomu,že Ty si chorobne ziarliva, to on je jedným z tych vadných mužov, ktorí si myslia, že možu robit to, čo im napadne, nebudu znasat nasledky a ešte to davaju za vinu partnerke.Skuša kde može zajst.A zajst može pri Tebe tam, kde mu to Ty dovoliš. Tak mu to už nedovol.Porozpravaj sa s nim uprimne o Vas a ked mu na Tebe zaleži,tak nieco snad pre Teba urobí.A ked nie, tak urob pre seba niečo Ty ,aby si bola štastna.Držim palce

siska

Milá Zuzana nehnevaj sa ale ty nemáš žiadnu hrdosť ??To prečo si necháš zo seba robiť takú chuderu??Ja byť na tvojom mieste už má dávno vysťahované veci pred dverami.Spamätaj sa pokiaľ je čas.Nemáš 15 rokov a času toľko aby si život premrhala pri takomto zmrdovi. Takéhoto chlapa sisi určite nevysnívala keďže raz si sa už popálila.Utekaj čo najďalej od neho až chceš byť ešte niekedy aj šťastná!!

sasa

Mila Zuzana,to co si pisala podla mna nieje vobec normalne ,urcite ziadna zena nestrpi ,aby jej priatel vyvolaval nejakym inym zenam ,podla mna vo vztahu sa taketo robit nema.Ty zevraj si chorobne ziarliva?Tak podla mna skus si ty len tak vymysliet telefonovat s nejakym muzom nemusis to naozaj len sa rob ze aj ty mas niekoho ,ci on bude ziarlivy,ci sa mu to bude pacit.Ale ja by som na tvojom mieste nevahala a rozisla by som sa snim ,viem ze mne sa lahko hovori,ale toto ziadny pekny vztah nieje.Je vela muzov na svete ktory by chceli aby mali zenu ktora ho bude milovat a takyto hajzel co si mysli ze on si bude robit co chce a ty mas cusat si lasku nezasluzi.Tak si uvedom ze ci ti on za to stoji aj ked ho ty lubis ale on urcite teba nie.Ahoj a vela stastia