Vložky, tampóny, intimky

mačiatko

támpón treba meniť podla intenzity krvácania nikdy sa to nedá určiť presne lebo niekedy máš dni so slabším a niekedy so silnejším krvácaním. mala by si si ho vymeniť hned ako máš šnúrku troška od krvi.

kačenka

čawte baby nooo ja som akurat dneska pouzila svoj prvy tampon... ale ja ho tam stale citim a ked som si ho chela dat hlbsie tak to neslo neviete preco??? a mozem sa este neico opytat??? preco ked pouzivam vlozku tak mi to vzdyki pretecie.... dost sa bojim ze ked si dam dalsi tampon ze sa mi to tiez stane... Prosiim PORADTEMI kto ma s tym viac skusenosti....
predsa ten tampon je mensi ako vlozka nie???

jdij

Suhlas s k. je jedno, ako o blanu clovek pride, panna uz technicky nie je, aj ked pohlavny styk nemala. Je vsak "neposkvrnena", ked to tak chces nazvat.

zlato :d

ja pouzivam aj tampony a aj wlozky.ked som doma,tak zvycajne wlozky,ale napr. do skoly ci na telesnu tampony,urcite je to pohodlnejsie. ak je tampon zawedeny dobre,nemal by ti vadit,len ho treba prawidelne premienat.myslim,ze na noc su lepsie wlozky,aspon pre mna. :D tampon sa naucis sprawne zawadzat casom. :D

marisssa

pad- tak ak tampon pouzivas pocas celej menstruacie, tak mozes dostat nielen mykozu, ale aj TSS(syndrom toxickeho soku),hlavne ho pravidelne a casto vymienat. prva- ja som kedysi pouzivala len tampon,ale v poslednej dobe to striedam,doma a na noc vlozky- na znacke nezalezi,tenke najlepsie s kridelkami a ked niekam idem, tak tampony-ob najcastejsie.a intimky,no dost casto, hlavne,ked mam silnejsi vytok.

klik

odkaz pre "k." to co je za blbost?panenstvo mozes stratit len pri pohlav.styku...a nie pri hocicom co si tam strcis ...

pad

Mam otázočku, dočítala som sa, že vraj tampóny môzu spôsobovať niektorým ženám mykózu. Čo je na tom prvdy? Ja ich používam tiež a nesťažujem sa, nikdy som s nimi nemala problém. je to určite lepšie ako vložka. A Mininke by som odporučila zmeniť lekára...

mrkva

miminka to co mas za idiota doktora ?? Blana sa nemusi pretrhnut len pri pohlavnom styku, ale aj pri namahe v sporte - korculovani, bicyklovani, gymnastike...