Zase raz - problémy vo vzťahu.

Príspevok v téme: Zase raz - problémy vo vzťahu.
regyna

Viem, že podobných tém je tu asi viac. Ale chcem sa len vykecať a možno počuť nestranný názor.
Vzťah sa nám tak pekne vyvíjal, bolo nám fajn. A asi som to celé pokazila ja. Nechcela som ešte, aby sme spolu začali spávať.Prišlo mi to po necelých troch mesiacoch zavčasu. Raz som už zažila taký vzťah,čo bol len o sexe a nechcela som znova. Priateľ to rešpektoval zo začiatku, ale naposledy mi vytkol, že sú to výhovorky. Ja som mu na oplátku zase vytkla, že niekdy sa mi neozve aj týždeň a potom, keď sme spolu, tak chce odo mňa toto. Len teraz je to po tom rozhovore akési iné, akoby sme nevedeli, o čom sa baviť, je tam nejaký odstup. Neviem, či by nebolo lepšie to ukončiť, ako jeden druhého trápiť a navzájom si niečo vyčítať.

janka24

Neviem, prečo si myslíš, že chyba je v tebe. Možno je namieste ,ked odmietaš sex a možno to, že ho odmietaš dlho..aj ked ani mne sa tri mesiace nezda vela...A ako je možne ,že sa ti aj týžden neozve? teraz si nerozumiete? Može byt chyba iba v tom, že nemate sex? Z jeho strany?Ak ano tak ak Vám to prestane klapat alebo ho unavi sex s tebou,už asi nebudete mat sa o čom bavit...

slobodnaa

Po troch mesiacoch zavčasu? uuaa:-)
Ono je pekné chcieť aj niečo iné ako sex, ale treba si uvedomiť, že to čo muža priťahuje k žene a naopak je sexuálna energia a tá drží aj vzťah pokope. Iba vzťah heterosexuálneho jedinca s rovnakým pohlavím a orientáciou je založený na niečom inom. Tam zas ide o moc. Jasné vo vzťahu sú aj iné veci, na ktorých záleží, pochopenie, láska ale to vzniká až časom, keď sa lepšie spoznáte v rôznych situáciách, názoroch.