Tampony tampax

Tanicaa

Tampax Compak Pearl - NIKDY VIAC ŽENY! To aké mam teraz problémy, kvoli týmto,, super,, tampónom, by ste mi ani neuverili! To som si rovno mohla kúpiť, čistú vatu!

akinom007

Mozno zavadzanie je hygienickejsie a jednoduchsie ale ako tu uz bolo pisane tampony tampax mi pridu totalne nekvalitne cele sa akoby "paraju" a "cipkaju" trci z nich "vata" su hrozne daleko lepsie je Kotex pripadne O.b.

zuzi_p

ahojte dievcata, viem, ze je to uz starsia tema, ale v podstate na veci sa nic nemeni niekolko desatroci - ale radsej by sme boli bez toho, vsak? :D
Ostalo mi niekolko krabiciek Tampaxov s aplikatorom. Vsetky su original zabalene - 17 krabiciek oranzovych (po 8 ks), 4 fialove (po 8 ks) a 2 zelene (po 16 ks).
Expiracia je v roku 2018.
Cena 1 Eur za krabicku, plus postovne. Momentalne ich nepouzivam a je mi luto ich vyhodit. Ak ma niekto zaujem, piste mi na zpogranova@gmail.com. Ahojte

sosassyali

Ja od začiatku používam len tampaxi, je to pohodlnejšie. najnovšie som si kupila tie tampax pear, ony su robene tak že sa roztvoria ked ho už mmáte v sebe, uplne pohodlný je.

Občka pro komfort mám tiež rada ale už som zlenivela a radšej používam aplikátor.

posledné dni používam bud ob mini alebo kotex mini. len kotexi idu trošku tahšie dnu

okm221

ahojte... ja som uz vyskusala vsetky druhy tamponov okrem tampax, nelaka ma dako ich kupa koli tomu ze sme mali doma od tampaxu este take starsie a tie tampony vyzerali hrozne... Ja som verna znackam Naturella kt. pouzivam len tak na doma (sice nevydrzia vela ale da sa a stoja 1,19 € ) a O.B tie su fakt velmi dobre da sa na ne spolahnut sice su drahsie ale ked su v zlave tak v pohode,ked pobeham cele mesto tak najden aj v zlave a rozne dobre kombinacie so sutazami a tak . pri kupani neverim dako tamponom ale davam si dva tampony naraz (ano moze sa to mam to od gynekologa) O.B s velkostou super a za tim kupacie tampony senta protect. Uzasna kombinaciq Dufam ze som aspon trosku pomohla ;)

chemicka :)

ahojte.ja som s tampaxmi najspokojnejšia.su s aplikatormi.nemam ziaden problem pri zavadzani,nemusim sa bat o nejaku infekciu ked si ich menim.pretoze si ich nemusim zavadzat ako OB prstom..a su uplne pohodlne,ani neviem ze ich mam...

ewelin28

tampaxky su dobre hlavne kvoli tomu aplikatoru..ale bohvieco nevydrzia.....tak ja to riesim tak, ze OB si dam do aplikatora a je to :D