Každodenná únava.Čo s tým ?

Príspevok v téme: Každodenná únava.Čo s tým ?
Lidy147

Trvá to približne asi dva mesiace.Každodenná únava,nespavosť...Nevydržím byť cez deň hore viac ako 6hodín,potom na mna dolahne únava a musím si ísť pospať.Pritom spím cez noc aj 12hodín.Cez výkend vstanem,vydržím 2-3 hodinky hore a už mi kripkajú oči a sčervenajú sa.Celý deň cítim velký tlak.Neviem vôbec čím to je.Mamina hovorí že to je počasím,že je horúčava.Ale to sa mi stáva aj ked je chladno a prší.Stále.Poraďte.ĎAKUJEM.

martina88

vyskusaj cbd, mne dost pomaha na spanie a celkovo ukludnenie, ja mam 30 percentne u vitariana, plus obcas doplnam tryptofan

Manhattan

Ja si osobne myslim,ze to nebude len tak...mnozstvo chorob zacina prave unavou...mala by si sa dat vysetrit odbornikovi,ktory by ti s presnostou urcil diagnozu...teplom to nebude podla mna..

B.

Ja si myslím, že je to z toho počasia, vysoká vlhkosť. Veď počkaj a uvidíš. Na strane druhej môže ísť, ak by malo ísť o ochorenie, o ochorenie buď duševné alebo telesné. To len na margo, aby ti potom neliečili nohu a problém bude v hlave:)

W

ahoj Lidy,ja som toto mala cez zimu,prespala by som cely den,mala som stoho depresie a tak som musela ist k doktorovi,bola som u Homeopata a predpisal mi nejake lieky ale ja som ich nebrala pravidelne,je to choroba,vola sa sindrom unavy,zajdi si s tym k doktorovi.Nic ine ti neostava alebo zmenit myslenie.a to uz je druha cesta,ktoru som sa rozhodla urobit ja.

tak

... a co tak oddych relax dovolenka max vypnutie, cas len pre seba, nic cedlkom nic, vyradit vsetko z hlavy, nech si myslienky idu ako idu, ... spanok vela spanku, kavicka, vsetko co Ta tesi, sialene veci, ...

joni_

moze to byt nejake ochorenie, alebo aj nedostatok niektorych vitaminov a mineralov, malo zeleza... mozno by bolo dobre vysetrit krv na mineraly a vitaminy a na pripadny zapal v tele, treba skocit k lekarovi

jajkafr

Lidy
sONYA má pravdu... choď s tým k lekárovi... taký pocit únavy môže byť aj prejavom nejakého ochorenia... držím palčeky