Pretrvavajuce teploty

Príspevok v téme: Pretrvavajuce teploty
michal_fos

Zdravim,
chcel by som sa len poradit. Dnes je to vyse troch tyzdnov co mam teploty okolo 37,5.. bol som chory kasel,bolest hrdla.. Vyuzival som jedny antibiotika.. Ostatne priznaky ustupili avsak po douzivani teplota pretrvala. Tak som vybral dalsie antibiotika aj tak teplota sa nezmenila. Tak ma obvodna doktorka poslala na krcne. Tam mi robili vyter hrdla a diagnostikovala mi chronicky zapal mandli.. avsak povedala ze to nemusi byt len tym sposobene tak mi dala spravit nejake krvne vysetrenia. A dnes dosli vysledky. Krvny obraz - vsetko v norme. Dalsi vysledok zapalova aktivita je velmi nizka. Este o tyzdeen mi ma prist nejaky dalsi vysledok ale nejako sa mi to nezda. Keby mam zapal mandli neprejavilo by sa to uz pri tychto testoch? nemoze byt problem v niecom inom? DAKUJEM

to iste

Ja presne to iste, teploty 3 tyzdne stale, rano vstanem 36,2 o hodinu az do vecera 37,3 nonstop stale bez zmeny,pridalo sa trpnutie palenie chladenie noh od kolien nadol. Beham po vysetreniach, zatial bezvysledne :-(

michal_fos

Som student. Nemyslim ze to bude prostredim pretoze som bol dva tyzdne doma mali sme aj chripkove prazdniny tyzden. Teraz som prve dni v skole a vsetko je stale tak isto.. teplota do 37,5 kazdy den

michal_fos

Nie ockovany proti chripke som bol uz davno asi tri mesiace dozadu ak nie aj styri.. ano zapalova aktivita nizka este ale ze musime pockat na dalsie vysledky co pridu dalsi tyzden. Teploty rano nemam postupne okolo to tej desiatej mi tu stupa a mam to prakticky az do vecera.