Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

silanka

no baby vam nieco poviem:D ja budem asi nejaka snehulienka alebo co :D som uplne asi vynimka vo vsetkom od inych:D lebo ako plet svetlu nemam, teda mam ale nie ze uplne tak normalne. beriem betakaroten, uz par rokov v lete. mame bazen, cize v lete som tam stale:D opalovacie mlieka, kremy, speje pouzivam stale, kedze nechcem v 35 vyzerat ako zosuchorena starena a po lete vyzeram akoby som ani na slnko nevysla :D teda ako trosilinku rozdiel vidno, troska taka hneda alebo aka ale to do novembra aj tak zmizne:D cize mozno zaruceny recept na opalenie nie je, to zalezi od mnozstva pigmentu v kozi

diivče

whee: ano, aj my sme to brali na chemii... :D do oranzova...to vazne ? no tak to teda ozaj radcej nebudem prehanat :)
trudy: dve hodinky myslis denne ? lebo ja som rada, ak sa vobec par krat do tyzdna na to slnko dostanem :) nemam cas :)a samoopalovaky nechcem :)..
milovana: jasne...vyskusam :D

trudy

pekne dlhodobo opalena ?? slnit sa aspon dve hodinky uz od prvych jarnych lucov uplne staci dlho vydrzi.. obcas si dat aj ten betakaroten ,alebo radsej zjest viac ovocia dynu jahody ..dobry kremik na opalovanie a dobry po opalovani uz vyrabaju aj sprchove co nezmyvaju opalenie,ale ja tomu neverim .

whee

a druhá vec, keď máš vela betakaroténu v tele, už nepôjdeš dohneda ale do oranžova :D:D ako mrkvička :D ktorá je tiež zdrojom tohto vitamínu...

diivče

pedrou: no dnes som si ho uz aj isla kupit a prave ho amm pred sebou :ˇ) ale pisu ze decka od 4 do 18 maju uzivat 1tobolku kazdy druhy den...myslis zeby vadilo keby uzivam kazdy den ? :D.-..a dakujem za radu :)

Pedrou

Ahoj.
Uz par rokov vzdy pred a pocas leta jedavam Batakaroten.
Je to vitamin (vitaminy), cize ti to v ziadnom pripade neuskodi.
Vzdy, ked este iba zacinaju prve teplejsie a slnecnejsie dni (aj cez jar). Tento rok ho beriem uz dva mesiace. Kazdy den jednu tabletku. Betakaroten chrani pokozku pred spalenim, tvoje opalenie bude "zdravsie", rychlejsie a dlhsie ti vydrzi. Ja osobne pouzivam opalovaci krem iba pri mory, ale ja mam geneticky dane, ze sa rychlo, pekne a na dlho opalim. A plus este aj beriem betakaroten. Ale zas nechodievam sa cielene opalovat. Vzdy sa opalim na v robote...