Ako sa rychlejsie a pekne opalit?

milli11

Ja mam tiez problem opalit sa. Mam bledu pokozku, ale bez pieh (niketori hovoria, ze ako porcelanova babika). Prejde leto a na mne vobec nic nevidno. Inak, nechapem, preco sa povazuje bleda pokozka za nesexi? Niektore moje zname su dost spr..e, napriklad si zoberiem v lete kratasy alebo minisuknu a hned ze haha, ake mas biele nohy, no, ide ma porazit.

ververka

a inak je super ked mi kamosky co su na materskej alebo nezamestnane povedia v auguste "boze ved ty si biela ako stena?!!" no hej, akurat ze ja som do 17:00 v praci....
ale k veci - cim rychlejsie sa opalis, tym rychlejsie vyblednes, takze treba pomaly, rovnomerne a natierat sa.

Tinuška

Môj zaručený spôsob ako sa pekne opálim je, že sa natriem opaľovacím krémom s faktorom, napr. 16 a nato si natriem detský olej alebo nejaký iný olej bez faktora. Vždy ma pekne opáli a len málo kedy spáli. :) Pred dvoma rokmi som papala aj betakaroten, no nebadala som po ňom žiadny úspech.

maggy

takže...solárko isto nie keď je vonku tak pekne.:D
Dočítala som sa že betakarotén, ktorý je vzácny pre opaľovanie obsahuje farebné ovocie, zelené rastliny, a zelenina. Napr.:
rebarbora, špenát, marhule, papája, mango a ďalšie druhy ovocia či zeleniny.

hassy

solarko a este v lete? dievca teba by som teda nechcele na ulici stretnut ako tridsatrocnu. :) ja chodim na slniecko tak na dve hodky denne, uz asi treti tyzden a vyzeram pekne ako od mora:) a mam vzdy pri sebe vodu v rozprasovaci a sa striekam, aby jednak nebolo teplo, a jednak lepsie opaluje :)

Michala11111

ja odporúčam solárko si tam nejakých 6 min. ale 2-3x do týždna a zachvílu budeš krásne hnedá + bez bielych pruhov po plavkách

anjelik9

betakaroten - mrkva ale najmä teraz v lete melonik (kopec vody sladučky osviežujúci lepší než tabletky) s tým olejom som tiež počula že s ním sa rýchlejšie opáliš ja by som to brala jedine s tým kokosákom bo ten ma aj prirodzený uv faktor a ked nie si na slnku veľmi dlho poprípade nie si po pár minútach hned spálená tak si myslím že je super bo to neni chémia krásne vonia hydratuje a k tomu ten melonik a mas krasne zdrave opalenie =)

essmi

ja som si na seba natrela olej na opalovanie asi 10 minút poležala namočila som sa do vody lebo že voda priťahuje slnko či čo to já neviem a potom zas poležala chvilku a zas sa namočila a stále dokola a večer som bola opálená až spálená