Som naliata vodou...ako na odvodnenie?

Príspevok v téme: Som naliata vodou...ako na odvodnenie?
janicca

mám 20 rokov a telo mam naliate vodou,hlavne nohy a brucho..doktorka mi nijako neporadila...a vsetci okolo sa cuduju ze co som tak pribrala..niekedy je to celkom dobre ale vacsinu dni v mesiaci je to hrozne,pozoorvala som sa a ziaden suvis medzi menstruaciou a naliatim som nenasla..som uz zufala:(
vela živočisnej potravy nejem a nesolim uz asi 5 rokov...poradte niečo aby som sa odvodnila?mate niekto podobny problem?

adkus

Ja som mala rovnaky problem a to kvoli antikoncepcii. Vysadila som ju a vsetko sa upravilo. Neberies nahodou tiez antikoncepciu? AK ano, precitaj si vedlajsie ucinky, podla mna to ta bude zavodnovat, to bude ten dovod.

RNG

Okrem borievok, uva ursi, petrzlenovej vnati asi najsilnejsi prirodny odvodnovac je komonica lekarska.
Proti puchnutiu noh je dobre pri spani si dat pod nohy najmenej 2 vankuse, aby sa z nich voda doslova vyliala cez lymfaticke cesty.

jeorgia

uvarte si tekvicovy privarok-omacku-polievku! ja osobne som si na odvodneie nastruhala tri velikanske tekvice opiekla na cibulke dala trochu vody sol korenie knor hovedzi,povarila dala som mlieko slahackovu smotanu kopor-nakonec! aj rozslahane vajcia a zahustit lyzickou muky v mlieku rozmiesat-toto som jedla 4 dni!A!!!! bola som stastna ze vysledok bol ako kebi som sa vyfukla!!!chodila som casto na toaletu odvodnilo ma to fantasticky!zlata!!! tekvica aj cukina!!!

Lulita

caj vrbovka, vyborne odvodnuje, popriopade pripavok nonsalt, tiez zabranue zadrziavaniu vody v tele, dostat v lekarnach, vynechat lepok

janyna

Tento rok som aj ja naliata,hlavne nohy.Neviem,čo je u mňa príčina.Krv aj EKG v poriadku.V pondelok mám ísť na operáciu KTunelu.Internistka to schválila.Dnes už neviem ani ísť normálne.Čo máte osvedčené na odvodnenie?Vďaka za rady.

Renusa

Dobrý deň. Ja som sa chcela opýtať ako by som mohla riešiť puchnutie nôh v tehotenstve? Ani nesolím, ani nekorením, sladké síce jem, ale ani s tým to moc nepreháňam. Počas tehotenstva mám zatiaľ všetko v poriadku len nohy mi puchnú, hlavne v okolí členkov a smerom ku lýtkam, ale viacej už nič. Každopádne neviem ako tento problém vyriešiť a neviem, či sa môže z toho vyvinúť aj iná ťažkosť tehotenstva, pretože mám doma ešte jedno maličké dieťa a nerada by som od neho odchádzala ležať predčasne do nemocnice. Ďakujem veľmi pekne za každú radu a pomoc.