Som naliata vodou...ako na odvodnenie?

Príspevok v téme: Som naliata vodou...ako na odvodnenie?
janicca

mám 20 rokov a telo mam naliate vodou,hlavne nohy a brucho..doktorka mi nijako neporadila...a vsetci okolo sa cuduju ze co som tak pribrala..niekedy je to celkom dobre ale vacsinu dni v mesiaci je to hrozne,pozoorvala som sa a ziaden suvis medzi menstruaciou a naliatim som nenasla..som uz zufala:(
vela živočisnej potravy nejem a nesolim uz asi 5 rokov...poradte niečo aby som sa odvodnila?mate niekto podobny problem?

David95

Ahoj.Som po súťaži(venujem sa kulturistike) a aj mňa natiahlo...Nič si z toho nerob...Zníž príjem sacharidov,zvýš príjem bielkovím a zdravých tukov...Mne veľmi pomohol žihlavový čaj(pozor!-budeš chodiť veľa na záchod...)Pil som cca.3L/deň a 1Lvody...Žihlavový čaj obsahuje veľa minerálov,je bohatý na železo...V predsúťažnej príprave som nesolil 8mesiacov...Mi to máme trošku inak...týždeň pred súťažou máme 0gsacharidov...Deň pred súťažou nepijeme ani kvapku vody...V deň keď je súťaž naplníme glykogénové zásaoy do svalových buniek a stanú sa väčšie,plnšie...Kto nie je príliš suchý,zvýši príjem soli!!!Vtedy bacha na vodu,lebo ak pred tým soilil,má po súťaži...Keď solil,nesmie sa napiť...Strašne ho natiahne vodou...Dúfam,že som pomohol... :) Hlavu hore ;-) Nech sa ti darí... :) Maj sa pekne :) Ahoj :)

N-ika

Opijanim liecit vypotok v klbe...uff...tak to je aj na mna moc toto...

Vies vobec ako vznika "voda" v kolene? Skus si to nastudovat a potom pochopis aku hovadinu si sem napisala...

A apropo, co ma klbovy vypotok spolocny so zavodnenim organizmu?

Jedine s cim suhlasim je, ze alkohol dehydruje...nie odvodnuje

M111

Asi si budete myslieť že si robím srandu, ale môže pomocť opiť sa. Môj známy tak riešil vodu v kolene a pomohlo mu to

malachitka

Skús menej soliť jedlá,lebo práve soľ zadržiava vodu. Čo viem,tak uhorka práve odvodňuje. Je smutné,že lekárka ti v tom nevedela poradiť,ked od toho tam je...