menzes - iba strucna otazka

Príspevok v téme: menzes - iba strucna otazka
mig429

taka rychla otazka: moze menzes meskat kvoli nejakej infekcii vo vagine (priatelka by vedela, ja neviem presne o co sa jednalo, povedala mi iba ze to bola infekcia) a naslednom nasadeni liekov (neviem ci to boli antibiotika)? priatelke meska menzes asi tri dni a ona uz stresuje, pretoze mali sme asi tri tyzdne dozadu nechraneny styk, ale to bola zalezitost minuty a nepocitil som ani poriadne vzrusenie, nie to ze by som to do nej, takze aj ked clovek si nikdy isty byt nemoze, snazim sa ju upokojit ze jej to meska kvoli infekcii ktoru prekonala. moze byt alebo sa mylim?

karkulkaa

3 dni meškania na stresovanie sú málo....mne meškali približne 3 týždne to už boli stresy a bolo to spôsobené prechladnutým

mig429

nieeee nemali sme pocas infekcie, nie sme zase az tak nezodpovedni. infekcia prisla az nejaky cas potom, ale trvala relativne kratko, vytok mala asi 3-4 dni taky tmavy az cierny a okrem toho len bolesti a pichanie. lieky berie este doteraz, tak jej odporucil doktor....

kvietok23

vy ste mali sex ked ona mala infekciu????? predpokladam, ze mala mykozu a tebe odporucam, aby si sa dal preliecit....

miselinka

ano moze,, zene meska menzes kvoli skoro vsetkemu, aj ina choroba napr chrípka, zmena stravy, stres, vsetko to ovplyvnuje,, tri dni je malo na stresy,,,,