Bulímia,anorexia

mis.

Arwi, čajík moc nepomôže, to skôr tie tbl. Mám ich tiež doma, ale ani som ich moc neužívala....
Chilli, aha, už viem:)

exilka

ja si mislim jedno ... neverim v bulimiu ako v chorobu ... sama som sa bola schopna zatat a nezvracat ... a bolo to tazke ... ako s alkoholikom, alebo fajciarom, ktory prestane zo dna na den ...
... je to iba splet klamstiev, demotivacie a nediscipliny ... je to lenivost a pohodlnost ... vzdy je jednoduchsie sa oddat pocitu "urobim to", ako bojovat ... ten boj je tazky ... a ja viem, ze to ide ... mam pocit, ze to je iba lenivost a vyberanie si pohodlhejsej zivotnej cesty, ked sa clovek iba lutuje a nebojuje ... je to ironia, ze to hovorim ja, ale verim v to... viem, ze to ide ... ale je to strasne tazke, strasne namahave premahanie a tiez strasne nepohodlne ...
... myslim si, ze sme vsetky strasne hlupe .. valame to na problemy v detstve, doma a neviem co ine, ale same si ich vytvarame ...
... sme vlastne strasne stastne ... nemame vojnu, hlad, chudobu, mor ... nemame ziadne skutocne problemy, tak si ich sami potrebujeme vytvarat ... aby sme sa mohli polutovat ...
....
...
... ja vam vsetkym drzim palce v boji so svojou vlastnou lenivostou a pohodlnostou ... nie lieky ... nie doktori .. VY si pomozete ... oni vam mozu dodat silu, ale nevyriesia to za vas ... ak nenajdeme odvahu skutocne zabojovat a ist tou zlozitejsou cestou odriekania a premahania ... potom mozme byt strasne stastne ... a mozme zit ... zvysok ma dost neruzovu progozu do buducna ...

Arweena

chilli no budem si musiet to ginko kupit..asi si kupim tabletky, čaje mi moc nechutia:)inak kolko mas vlastne rôckov?

Chilli

miška pamätáš sa,keď si písala na teletexte,keď si sa pýtala,že ako sa dá z toho dostať?tak ja som ti odpísala a určitý čas sme si spolu aj písali.nepamätáš sa?prezvoním ti?