Bulímia,anorexia

mis.

Arwi, ja som súhlasila s tým, že sa málo snažíme. Že "to" radšej "urobíme", akoby sme mali trpieť, pretože to premáhanie veľmi "bolí"...

mis.

butty, aj Tebe pekný večer...a myslím, že nie si sama, komu není dobre...je nás tu takých viac, len to dnes schovávame za smajlíkov- teda ja to robievam často....vo vnútri je to iné...

Chilli

miška ty si mi chcela pomôcť a ja som ťa nepočúvala.neverila som,že by som mohla takto skončiť,ale ďakujem ti,že existujú aj takí ludia ako si ty:)

Arweena

hm exilka zaujimava uvaha. Bulimia je totiz psychicka choroba a fajčenie je nerest..tam je dost vyrazny rozdiel. Bodaj by bola bulimia len kombinacia lenivosti a pohodlnosti:)) Ja osobne netuzim po lutosti, neznasam ju!o mne to nikto nevie, okrem jednej osoby. a ta ma teda vôbec nelutuje..suhlasim, vzdy je nejaka pričina, čo to odstartuje..nikto tu nevala na nikoho vinu

butty

ahoj arwinka, tusim ani nemam naladu nic pisat, budem radsej iba citat ako vam je fajn a ked mi bude lepsie tak sa ozvem...papa vsetkym a pekny vecer

Chilli

miška vtedy som sa s tebou rozprávala,že chcem schudnúť a že pre to spravím všetko...prestanem jesť a tak...a ty si mi to vyhovárala...a teraz som v tom kolotoči aj ja...keď som bola hlúpa a nepočúvala som sa,tak som dopadla ako taká troska:((...inak keď budeš chcieť pokecať,tak mi kludne môžeš napísať...budem len rada:)