Bulímia,anorexia

timka

ja uz som vysupla pred skoro 2 hodinami. ale tento tyzden sa mi brut zle vstava. unavena, nechce sa mi do roboty, asi preto, ze je este vtedy tma.

gabina

Baby, dobre citanie dnes vecer...
Zujka - pochvala obrovska. Za tvrde slova lebo take vyslovit nie je vzdy lahke. Ale obcas su potrebne, pre Teba aj pre ostatne. Dnes mali ucinok.-)
Miska, Arwi - plakat (aj nad sebou)je uvolnujuce. A okrem toho, pustit slzy je pre Vas nieco, co neovladate. je to ine, ako po ostatne dni, ked chcete mat nad vsetkym kontrolu. Plakat je ine ako zvracat alebo nejest. je to uzasny sposob precistovania. Odporucam castejsie a bez strachu.-)
Maacka: drzim palec. Cely boj je presne o tychto zavaznych impulzoch. U Teba prisiel a treba ho vyuzit co najlepsie. Ok, mozno Ti naozaj pomoze, ked si povies, ze nechces ranit mamku a tak zabojujes. Cokolvek silne moze byt motorom. Nech je to aj u Teba...
Thesiamee: pre Teba objatie...
Baby, pokracujte...
Teda tie, co bojujete.
A ostatne sa pridajte...
A chodte aj von, na vzduch, medzi ludi...
A uz som ticho...matka od decak sa vo mne znova prejavila.-)
PA

maaca

thesiamee: no ja len dufam, ze to zvladnem, ze to nie su len prazdne slova, ale myslim ze nie! Uz som povedala, nechcem si uz ublizovat a ani mamke, robim to urcite aj pre nu, lebo mam len ju a sestru, nikoho ineho. Mam samozrejme aj kamosky a jednu naj. ale predsa mamka a sestra je len jedna!Lubim ich, je to preto!

maaca

zuju: ano to je moj mail...dik ze jej ho das, dufam ze sa mi ozve co najskor a ked niekto chce, moze tiez napisat, rada s nim popisem ocomkolvek.

zuju

za malo maaca ja jej dam vediet mas ten mail macuska1@orangemail.sk? napisem jej ho, vies nechcem davat na nu kontakt bez jej suhlasu

maaca

mis: moja si velmi zlata, ze si mi dala kontakty, ale ja som priamo z Kosic a je to dost velke mesto, urcite sa najde aj nieco tu, len musim hladat a hladat, ale aj tak dakujem za snahu, mozno ze mi to nakoniec aj tak pomoze!

maaca

zuju: ked poznas to dievca, co ma bulimiu alebo co mala, neviem, tak by mi velmi pomohlo ak by si mi napisala, ak sa samozrejme da, ze na koho konkretne by som sa mala obratit, fakt chcem nejakeho dobreho odbornika, ktory by mi pomohol a nie len trepal mi bludy a pchal do mna lieky.....tak ak vies skus sa jej opytat, ak mas na nu kontakt
mis:uz som si vsetkych napisala, tak urcite ich s mamkou spolu obvolale, ze ako pokracovat.
Ste super, diky!

zuju

inac kocky ak mozete a mate ma kustik radi zajtra medzi 13.30-14.30 na mna myslite mala by som mat terapiu, dufam ze uz do toho nic nevleti, a chcem preberat dve vazne temy, aby som zasa nebola ticho