Bulímia,anorexia

mis.

Ahojte.
Ajoj, Gabinka.
Právem pijem kávičku "na prebratie", chcela by som si zamakať na rotopede, ale som lenivá, tak sa potrebujem "dobiť". Ako pozerám z okna, dnes je zas krásne, a ja zas budem doma, pretože vyzerám ako prasiatko, hanbím sa chodiť aj po byte, aby si nikto nevšimol, že priberám rýchlosťou blesku:(...Je mi zo seba na nič...Čo máte dnes v pláne?

zajko

To co tu bolo v noci? To ste sa symbolicky hrali na ukrizovanie ? Ked bol Velky piatok?! Dufam ze v tom dnes budete pokracovat a "Vstanete z mrtvych"

gabina

Mari
je pekne, ze si sa pridala a ze si sa pustila do reci s dievcatami, ktore su na tom podobne alebo rovnako. Zo zaciatku mozno az prilis pichlavo a nahnevane. Ale za kazdym utokom treba asi hladat bolest niekde vo vnutri a citit, ze Ty ju prezivas.
Gratulujem Ti k dvom detickam, k manzelstvu aj ked bulimia do toho po cele tie roky - to asi nie je ziadna sranda.
Chcem Ta iba poprosit, nenaliehaj prilis (myslim tym teraz Misku) a netlac, trosku vydieras slovami a to sa mi nepaci. A myslim, ze Miska z toho musela mat v noci hokej...Pis jasne a otvorene, co citis, co prezivas, radi si precitame Tvoje skusenosti ale nevydieraj a neutoc.
Dakujem

24021981

Mis, prajem Ti krásne sviatky, aj keď ja ich neznášam, ďakujem ti zo srdca, čo si pre mňa urobila, dobrú nocku