Bulímia,anorexia

mis.

Môžem ísť vlastne cvičiť, keď som vypila 2 silnejšie kávy? (či to nebude veľká záťaž pre srdce) Nie že ma na tom rotopede trafí šlak...i keď by to nevadilo...

mis.

U nás je veľmi krásne, svieti slniečko...Na prechádzku takáto nechcem:(...to by bola "nepríjemná" prechádzka..preto chcem cvičiť doma....nikto ma neuvidí...Ale máš pravdu, že by bola rýchla prechádzka lepšia, príjemnejšia....pohodlnejšia..

gabina

Nič nemusíš.-) Ja viem, chceš uľaviť svedomiu, aj keď telu sa veľmi nechce...Ja by som to vymenila za prechádzku...Ako je u Vás?

gabina

ja mám zase pyžamo spojené s pohodlím, príjemnou lenivosťou a chuťou nerobiť nič.-) Takže ja Ťa na rotoped dokopávať asi nebudem.-)

mis.

Gabi, to by si naozaj brala?:-)No, ja mám pyžamové dníčky len vtedy, keď sa cítim ako prasiatko a nechcem ísť medzi ľudí...:(...teraz mám ešte stále pyžamo:(....Dokopte ma niekto na ten rotoped, prosím:(

mis.

Gabi, tuším to chytáš odomňa, tie pyžamové dníčky:-)...A k tej otázke, napíšem Ti odpoveď na mailík, chviličku počkaj.

gabina

caute.-)
No, ziadna vazna praca predo mnou, idem dovarit obed a potom asi von, ak sa nerozprsi. Mam taky oddychovy den, najradsej by som ostala cely den v pyzame a len tak lezala a citala a pila kaficko a nic nemusela.-)
Ta nocna debata sa nepacila ani mne, co Ty na to Miska? Mozno si to mala Ty inak.-)

mis.

Myslela som, že keď sa ráno zobudím, že sa budem mať radšej než včera, ale je to ešte horšie...Budem si vás tu len čítať, nechcem vám tu prispievať negatívnymi vecami..Prajem vám všetkým pekný dníček, užite si pekné počasíčko.