je to rande ci nie?

Príspevok v téme: je to rande ci nie?
salatka

ahojte, hned na uvod by som rada povedala, ez nemam 15, tak poprosim iba o normlane nazory.... poznam sa s jednym znamym v podstate od detstva, ale vnimat sme sa zacali az teraz, kedze chodim cvicit tak kde on precvicuje .. nuz ale ide o to, ze sme si zacali viacej pisat a pytal si aj moje cislo pred par dnami ... mame ist spolu do divadla a on predtym navrhol u neho doma veceru ... ako nic velke ... len neviem ako to mam brat .... co si o tom myslite vy? aj dnes sa ma napr pytal, ci som vsetko vybvila tak ako som mala,a ci som vsetko v pohode stihla a tak ... lebo od bratovej frajerky nepocuvam nic ine, len, ze je to rande vraj ako vysite ..ale ja osobne si to nemyslim..tak hodte sem vase nazory ..diky mnoc .. ak mate nahodou otazky, nech sa paci

salatka

tak som tu aj s novinkami, vcera sme sa nejak dostali k rozhovoru o tom vsetkom a teda je pravda, ze on vraj nehlada vazny vztah, lebo sa boji zase ze sa popali, predtym mal dlhorocny vztah, asi 6-7rokov a su dva roky od seba a este vraj ho to nepreslo, aj ked nechape sam preco ...cize takto som dopadla... ja uz tento svet ozaj nechapem, ved nikomu nejde o vztah, ael len o sex uz ... aaach

salatka

zistila som to tak, ze sme vcera trosku nieco popili a nejak k tomu doslo, k takemu rozhovoru mensiemu a on sa vyjadril, ze vztah nechce a ze ci ako to berem ja ..len velmi zaujimave je na tom to, ze ked ma chce teda len na to jedno a este to nedostal, tak ze ho stale bavi so mnou byt .... a ano ukazujeme sa spolu na verejnosti, ako nechovame sa ako par ale .... ale tak ono je to fakt divne vsetko, lebo kes sa so mnou luci, tak mi da normalene pusu aj vonku, nerobi mu to problem, a ked sme nahodou u neho a spime, tak sa stale ku men tuli, objima ma, a tak .... ved ked uz raz mam tak iba s niekym sex, tak sa na tomj dohodneme dopredu a nie takto ... a nebudeme sa pomimo to stretavat, tak som to mala aspon ja ked som mala niekoho len na sex

isabella

satka, nechcem byt zla, ale to jeho "lepsia kamaratka" a aj to, ze ako cerstvo "zamilovany" clovek s tebou nechcel travit kazdu volnu minutku, ono ako som si to citala od zaciatku tak mi to velmi pripomenulo moj niekdajsi "vztah" ktory sa skoncil tak, ze ten chumaj mi nie len otlkal o hlavu, ze ho velmi obmedzujem, ked s nim chcem prehodit aspon zopar sms za den, pripadne nejaky telefonat a chcem s nim byt viac ako raz tyzdenne na hodinu ci dve... a vies ako to dopadlo? zistila som, ze ma podvadza na kazdom rohu a ja som sa cely cas len trapila a to uplne zbytocne, tak som to ukoncila... ked mas vnutorne pocit, ze nieco nie je ok, aj ked navonok tomu nic nenaznacuje tak bud ostrazita, lebo siesty zmysel neklame, viem to velmi dobre z vlastne skusenosti...
a je mi to velmi luto, snad coskoro budes mat po svojom boku niekoho, kto za to stoji ;-)

rew

salatka> ako si prisla na to ze mu ide len o jedno ked sa s tebou bez problemov ukazuje na verejnosti, chodime spolu von...?

salatka

takze ako sa romanca zacala, tak sa asi aj rychlo skoncila ... neviem sama, co si o tom myslet, nejak som dosla na to, ze mu asi ide len o to jedno ... ale potom skutocne nechapem to jeho chovanie ... preco sa so mnou bez problemov ukazuje na verejnosti, chodime spolu von, k nemu a tak, ked od neho rano odchadzam, da mi pusu akoby sme spolu nieco viac mali a stale mi pisal, naozaj to je pre mna velkou zahadou

jajaaaj

Salatka, prosim ta a o co ti mal odpovedat na to ako ta berie?? Ako svoju frajerku? Ked ani nevie napr. ako beries ty jeho? Pravdupovediac, dost blba otazka :) A este k tomu po mesiaci ci kolko, ked sa len otukavate...
Ako ti tu uz niekto pisal - NERIES. Nechaj to plynut, nezamyslaj sa nad kazdou somarinou. Ber to tak ako to je a uvidis ako sa to casom vyvinie.

A ked ti da prvu pusu, tak sa ho len nepytaj, ci ta berie uz viac ako kamaratku :)))

salatka

ved ja nechcem na neho tlacit,lebo viem, ze ani mne tby sa to nepacilo ... tak uvidime,ako sa to posunie za tieto dni, ked mame byt splu dnes a v nedelu a potom v pondelok, tak snad sa to zse niekam dalej posunie .... tazko povedat ... ja by som samozrejme nechcela aby mi hned povedal, ze spolu mame neviem co, lebo by nmi to bolo aj trosicku divne.len ako pravdupovediac mi ten vyraz lepsia kamaratka dosiel trosku zvlastny ... ae tak aj vcera sa trochu rozhybal vecer ...