nemam sebavedomie

Príspevok v téme: nemam sebavedomie
kristy890

chyba mi sebavedomie. mam 22 nemam absolutne ziadnych priatelov nemam sa s kym porozpravat. mam priatela uz dlhu dobu no s nim vsetko preberat nejde. nemam absolutne ziadne sebavedomie pretoze sa stale citim menejcenna trapim sa nadavam si ked mam svoj stav mam chut vsetko skoncit ale zase ked som stastna tak som najviac stastna. citim sa strasne ako zla osoba ze robim nespravne veci ked sa daco stane automaticky vezmem vinu na seba aj ked viem ze moja vina to nebola. vzdy sa kazdemu ospravedlnujem len ja mne sa nikto. neviem ako to mam skoncit cele aby som sa citila normalne v pohode vzdy aby som si tak nepripustala veci pretoze ked si to skusam nevsimat tak sa to len vo mne hromadi a nakoniec tak vybuchne ze je to este horsie ako to je ked to davam furt vonka. mam hrozne depresie placem a mavam prehnane emocie....neviem co mam so sebou robit a urcite na tabletky nechcem ist :(

Onnn

kristy890 mas ,to velmi vazne a nebezpecne , je to zapricinene dnesnou dobou, mlady to maju tazke , ja som ma lv 22jke podobne tazkosti , viem ze to je velmi tazke ale musis to nejako riesit...Vela lasky prajem , skus nejake male veci robievat , napriklad zacni behat kazdy den , a mozno sa zacnes mat rada viac

B.

Ja som jeden čas využil na zvýšenie sebavedomia neurol, tak mu to teraz vraciam. Díky neurolík za to povýšenie:D bez teba by som to zvládol v tých časoch oveľa horšie.