Nezvladam to

Príspevok v téme: Nezvladam to
smutna_eva

Poradte nejaku vyhovorku pre zamestnavatela... ja uz nevladzem, sme v praci sikanovani a robime niekedy aj 16 hodin namiesto 8. Plat samozrejme minimalna mzda. pracujem v kancelarii, ale len na pracovnej zmluve. robim tazku pracu a uz nemam sily. na pnku teraz nemozem ist, lebo idem v septembri na psychiatricku hospitalizaciu... alebo poradte ako prist k nejakemu pracovnemu urazu... uz fakt nevladzem. od obeda zvraciam, lebo viem, ze zajtra idem do prace... potrebujem par dni oddych, len neviem ako na to. a bojim sa, lebo som v skusobnej lehote. ale z prace nechcem odist, je to len na rok, to zvladnem. ale teraz na mna bolo toho vela a ja si musim oddychnut... pisem asi ako negramotna, ale uz ani pisat nevladzem... za rady velmi pekne dakujem.

jajka001_

vies co, pri takomto sposobe zivota aj tak skor ci neskor ochories, oslabi sa ti imunita, psychicke problemy, uzkost, depresia. chod na tu pn. ale to ti pomoze len na chvilu. skus si najst inu pracu, akukolvek.

smutna_eva

"tak" dakujem pekne, si velmi mila/y. ono to nie je take jednoduche,byvam na krajnom vychode a tu si niet co vyberat, urady prace plne ludi...samozrejme obzeram sa po inych zamestnaniach od prveho dna, ako som bola v tejto praci.ale ked som si za dva roky nic nenasla,nadej velku nemam...ale asi to risknem,tyzden na marodke,doktor to pochopi a ten kreten zamestnavatel bud ano alebo nie...a potom si poviem - tak to malo byt :) som velmi vycerpana, ide len o to.

tak

Ahoj vesela Evicka, ja si myslim, ze Tvoje vychodisko je vypoved, ved prace je vela, najdes si nieco, co Ta bude tesit, ... co povies, ved si to zasluzis, napis, ... ja som si dovolila Ti dat meno vesela Evicka, ... ahoj, ...

smutna_eva

Skusim to este rozvinut. zamestnavatel ma nuti roznasat letaky Kaufland, ktore ma nosit jeho dcera..nedostavame ziadne stravne,ved by sme sa nemali ani cas najest-jeho odpoved. robi s nami svinstva, zvlast na mna si zasadol,lebo som najmladsia. Je to vsak velmi vplyvny clovek co sa politiky tyka a ma vsade svojich ludi. Nemozeme sa stazovat,nepochodili by sme. Asi len keby sme napisali anonymnu staznost,lenze ked pride kontrola,urcite bude vseetko tak ako ma byt.zomrel mi dedko,nepustil ma na pohreb,lebo este nemam narok na dovolenku.odist nechcem,bola som dva roky bez prace a vtedy som zacala mat psychicke problemy.bojim sa vsak, ze ma vyhodi,ked pojdem teraz aspon na tyzdnovu pnku...