zeleny caj

Gerbil

Po dvojminútovom lúhovaní sa začnú vylučovať horčíny, čo stlmí povzbudiví účinok a čaj teda možno piť aj večer. Každý nech si však vyskúša sám a uvidí, ako mu vyhovuje. :)

zelenka

Ja zvyknem kupovať porcovaný Bio zelený čaj v Kauflande. V krabici je 30 nálevových sáčkov a stojí okolo 1,90 Euro

hassy

vaaazne, no mne to ani nenapadlo ze to moze byt z lidlu ( nic proti litdlu inak nemam, dost casto tam nakupujem :) ) ...ta krabicka, aj nazov znel tak honosne....ale dakujem vam :)

hassy

no ja pijem prevazne sypany, ale raz nam znamy doniesol sackovy, a ten bol vazne dobry. bohuzial nikde v obchode som ho nevidela...neviete kde v kosiciach by sa dal kupit sackovy caj LORD NELSON? v cajovni ho nemaju, tam som uz bola :)

hassy

no ja pijem prevazne sypany, ale raz nam znamy doniesol sackovy, a ten bol vazne dobry. bohuzial nikde v obchode som ho nevidela...neviete kde v kosiciach by sa dal kupit sackovy caj LORD NELSON? v cajovni ho nemaju, tam som uz bola :)

hassy

no ja pijem prevazne sypany, ale raz nam znamy doniesol sackovy, a ten bol vazne dobry. bohuzial nikde v obchode som ho nevidela...neviete kde v kosiciach by sa dal kupit sackovy caj LORD NELSON? v cajovni ho nemaju, tam som uz bola :)

luciferka

ja som myslela, ze sa tu rozpravame len o sypanych, ani mi netrkli tie sackove. Mne bolo povedane, ze obsah sackovych cajov je vlastne odpad, ktory sa pozameta zo zeme, vravelo mi to viac ludi nezavisle od seba, tak asi na tom nieco bude...takze jedine sypane....