ja uz neviem

Príspevok v téme: ja uz neviem
maťa

caute mam taky problem.... no mam strasne siroke ruky. niekedy som robila gymnastiku,ale uz to budu dobre tri roky a svaly sa mi zmenili na tuk... to by ani tak nevadilo,ale velmi mi narastli a ovisli. Ten tuk sa k nim pridal. Hnusne sa mi to trasie. Uzivam aj spalovace tuku,ale ide mi skor dole z bokov-to som rada. Ale tie ruky... nepoznate nejake triky,ako SCHUDNUT nie vyformovat z ruk a hlavne okolie tricepcu :I.... ramienka mi tiez skaredo spadli,ale na tom sa uz pracuje,aby bol trojuholnik zase raz :)

maťa

joj dakujem vam ste velmi mile. Myslim,ze som to pochopila :) uz sa nemozem dockat ako sa vymordujem. Skusim popozerat ze ake knizky to budu mat a potom dam vediet,pre ktore som sa rozhodla :)

lenka22

alebo si mozes kliknut na www.fitexpres.sk a tam si najdi tricepsy a bicepsy. urcite sa najdu take cviky ktore mozes cvicit aj doma a dako ich skombinovat s jogou :)))

brunuska

jeej Matka ty sa mas- vlastneho konika? super.no ja som akurat teraz docvicila a dost to citim hlavne na rukach a brusku- ale je to uzasny pocit- to teplo ktore sa ti rozlieva po tele-energia! ty chces- ramena ze? no poznam aj s cinkami-zdivhni ruky nad hlavu cinku drzis v obydvoch rukach- pozor chrbat musi byt rovny no a ohybas ruky v laktoch-neviem ako ti to popisat :-) ztazena verzia jednou rukou to iste- a druhou rukou si podopieras cviciace rameno aby ostalo rovne.hadam pochopis :-)) pisem ako madar. ok- ved to nemusia byt akurat tieto knihy-polistuj a hladaj hlavne taku kde su konkretne cviky.

maťa

brunuska diki :) hned na obed idem do mesta si ich kupit a zacnem cvicit. Hadam mi to pomoze. Nemas este nejake triky? Ja som teraz chora,ale inak chodim kazdy den v tyzdni jazdit na koni. Mam svojho konika,tak trenujeme,niekedy sa podari,ze dva dni nejdem jazdit,ale inak jazdim dost casto

brunuska

Matka ja tiez cvicim iba podla knihy- chvilku ti to bude trvat kym to nacvicis-aspon sa poriadne zasmejes sama na sebe :-)
takze ja mam dve-ktore ti mozem odporucit-je tam dost vela fajn cvikov.
1/Energia z jogy-Anna Trokesova
2/S jogou k rovnovaze- Hans H.Rhyner

maťa

staci,ze ju budem cvicit tak,ze si kupim knihu? lebo nemam cas a asi u nas take nieco ani nie je,kde by sa cvicila joga