Pocet spalenych kalorii - beziaci pas

Príspevok v téme: Pocet spalenych kalorii - beziaci pas
Beibi

ahojte.. uz 3 dni mam doma beziaci pas.. a tak by som sa chcela spytat kolko kalorii by som mala denne na tom spalit ? .. denne tak polhodina.. uz treti den.. ale striedam beh s rychlou chodzou... 5 minut chodza 5 minut beh a dookola.... priblizne na polhodinu mi to vyjde.... takze...kolko kalorii by som mala denne spalit ?? .. alebo ako behate vy ?? ... surne... vopred velmi pekne dakujem:)

Beibi

dakujem...no ukazuje mi spalene kalorie ale tak ja ked najviac tak len okolo 260 cal... moc nevladzem... nepoznate nieco na povzbudenie alebo nieco take aby som viac vydrzala??

mate59

Beiby - robíš to dobre,začala si na pol hodine,nepreťažuj sa kondícia sa ti časom zlepší,pridávaj beh na úkor chodze až sa dostaneš len na beh.
Za 10 min behu pri rýchl.10kmh spáliš asi 630 kj.Ale to závisí od váhy.
Ja behám 8-9 kmh asi 50 minút denne.Pás by som si nechal na zimu, teraz sa dá perfektne behať vonku,je to super.

oliz

priblizne za 20 minut na beziacom pase pri rychlosti 8km/hod spalis cca 1000 cal, skus zvysit frekvenciu behu oproti chodzi...3 min beh, min chodze, 4 min beh minuta chodze ale aspon pri 6km/hod..aky mas inak pas? neukazuje ti spalene kalorie a tep?