dlhe vlasy

amelianov1117

ahojky, neobmedzuje ma to vobec :) ja som nadmieru spokojna. My sme vsetko vybrali tu clipinhair. sk/52-vlasy-k-predlzeniu-metoda-micro-ring-easy-loop-easy-ring mam microring metodu, mne to vyberala kamoska, co uz mala nejaku skusenost stym prave :) a su to prave ludske vlasky

Mery21

Jaj baby takze pocuvajte ja spim s copom.Odporucila by som,ktore maju riedke vlasy by mali spat a copom na vrchu hlavy ale s takym jemnym co ho necitit.A tie co maje huste by mali spat s rozpustenimi vlasmi.Pretoze,copf robiz,e vlasi su po kope a nasplastnu a....a rozpustene vlasy zjemnia.....takze skusaj te ake chcete mat na nalsi den vlasy ............odpiste ako to ucinkuje pa

anjelik9

bud drdol a potom ich mam take pokrutene =) abo copik dva zapliest =) bo ked mam rozpustene tak hore na hlave mi idu vlasy do vysky a na bokoch ich mam splasnute no hrozne =DDD

esty

ja mam vždy rozpustené. Mne by s copom vadilo. Vlasy by si aspon na noc mali oddýchnuť od gumičiek. môj nazor.

ps petra

ako kedy.Treba zvážiť, či sa lepšie spí s copom alebo rozpustenými. Ja osobne to striedam. Ak sú vlasy moc husté, odporúčala by som ich zopnúť do copu, ale bacha, môže sa z toho spraviť jedna veľká vlna, ktorá na rovných vlasoch moc pekne neukáže.