Kastrácia kocúra a hojenie

Jana 336

Moja skúsenosť s kastraciou je ako zlý sen. Ráno sme odniesli nášho kocurika na kastráciu a o druhej nám volali že si ho môžeme prevziať. Odovzdali nám mŕtvolu v prepravke s tým že všetko prebehlo v poriadku. Až na naše upozornenie že kocúr ma prázdny pohľad a bielu penu v papuli začali reagovať čo už bolo neskoro. Ktovie ako dlho kocúrik umieral a trápil sa. V Košiciach kastrovat nikdy viac vidia iba peniaze mali totiž plnú čakáreň ľudí načo by sa venovali kocúrovi. A celý čas tvrdili že ho mali pod dozorom. Klamari

Trupetka

Nas kocúr bol kastrovaný pred 10 dnami a dnes som si všimla ze ma na chvostíkom krv a takisto rozne stopi som nasla i na ložnou prádle... Ked som sa mu nato pozrela ma tam ranku.. Co s tym? Mame navštíviť veterinára alebo sa to proste dlho hojí...

adka57

Ahojte chcem sa spytat kedy mozme kocurika po kastracii pustit von sme asi po 3 hodinach po a uz nam uteka von. Mozeme ho uz pustit na noc von? Ako odprucate uz je aj celkom zivy teraz ale stale je smutny ako keby privrete ocka ale ked ho niekto vyrusi hned zbystrie. Dakujem za akukolvek reakciu :)

bevas

zavisi od jeho stavu. moj kocur ked prisiel domov, trocha sa potackal este, pil vela a za 2 hodiny som ho videla uz na strome.
najhorsie je to s tym tackanim sa po narkoze, to vyzera strasne...
skus tak, ze s nim pojdes von, pobeha si trocha a zase dnu pre istotu.

alfinka

Dobrý deň, dnes sme dali nášho vonkajšieho kocúrika vykastrovať už sa aj prebral no pýta sa stále von (a nie je naučený na toaletu)môže ísť pomôžte kto má skúsenosť prosím, aby som mu neublížila nesprávnym zaobchádzaním

maciatko2222

ahojky,rozhodli sme sa ze dame teda kocura kastrovat,len envieme ci to je spravne...ma 8 mesiacov(neviem ci to nieje skoro)a chcela by som sa poradit...bdue stale taky hravy?lebo toto by nam velmi chybalo...

B.

Jedného pána čiastočne vykastrovali a pozitívne na tom bolo to, že sa mu stenčil hlas. Možno aj u tvojho kocúra to bude podobné:)))

radana

Aj my sme dali nasho kocura vykastrovat,prvy den to bolo hrozne,bolo nam ho luto,ale aj ked bol v ten den kastrovany,nevyspinil sa mimo,normalne sa dotackal do svojho zachodika a tam sa vyspinil..Nas kocur bol uz na druhy den v pohode.Tiez mal nieco cez rok,ked sme ho dali vykastrovat,neznackuje,nepribral a omnoho viac sa skludnil.Uz po tyzdni bolo vidiet,ze je kludnejsi..A teraz je to taky nas pohodak :)