Zbohom, Evik.

Príspevok v téme: Zbohom, Evik.
pišta

Evik, aj keď už spíš svoj večný sen, posielam Ti týchto niekoľko slov.
.
Stretli sme sa len niekoľkrát, aj to na tomto webe.
Napriek ktomu si vo mne zanechala hlbokú stopu, plnú slniečkavej farby, dobra a pozitívnej energie.
Pomáhala si nám do poslednej chvíle.
To všetko… sa nikdy nestratí…
.
Nikdy na Teba nezabudnem…
.
Alfa, úprimnú a hlbokú sústrasť.

smutna

myslim, ze sa okolo toho uz popisalo dost, v jej mene vsetkym dakujem. rozpravala o vas ako o svojich priateloch. takze aby sa to uviedlo na pravu mieru-evka mala velmi zakernu formu crohnovej choroby, asi 3 roky fungovala s 1 crevom-aj to jej skracovali no a najprv ten zvysok odmietol vstrebavat ziviny (vitaminy, tuky, bielkoviny...) no a jedneho dna sa jej spravil na creve taky velky vred, ze praskol, crevo sa "roztrhlo", doslo k celkovej otrave a uz sa jej nedalo pomoct...velmi vela trpela, ale az dokonca vlievala optimizmus do svojich najblizsych. koncim, lebo mi tecu slzy, bola to ta naj. suseda, vzdy pomohla... prosim, nechajte ju oddychovat v pokoji

ajka7895

Je velmi smutne co sa stalo ostala som velmi zarazena ked som sa to dozvedela a este dlhsie mi trvalo kym som to pochopila ze uz nie je medzi nami.Evik mi velmi poradila a este mi aj vravela ze sa za mna bude modlit aby som sa vyliecila z mojej choroby ale asi to bude naopak. Teraz sa budem modlit ja za nu.A Evik velmi naozaj velmi ti za vsetko dakujem.Ak by nahodou niekto vedel kolko mala rokov a aka bola pricina smrti prosim dajte mi vediet dakujem.

nikuska

Ahojte..ja som sem isty cas pozanal..prosim vas, co sa jej stalo? Na co zomrela? Mne isty cas velmi pomohla, tak mi to prosim NIEKTO vysvetlite mailom..strasne ma to mrzi..

maruska 213

aa neponala som evik som tu nova velmi ma mrzi co sa stalo ale prekvapilo ma ze kolkych ludi sa jej ochod dotkol to je dobre ze este su ludia aj citlivy a ze sa ich dotknu bolesti druhych evik cest tvojej pamiatke

masti

Ja si tiez spomeniem na Evik, vzdy po precitani jej prispevku som sa zamyslela a musim povedat, ze jej rady pomahali vsetkym ktori ziadali o pomoc, no asi z nas nikto netusil, ze mozno clovek ktory nam tu takto pomahal, ma tiez urcity problem, ja by som len povedala, ze hodnota takehoto cloveka je nevycislitelna a urcite kazdy z nas zaznamenal pocit smutku a prazdnoty. Urcite zostane v nasich srdciach, uprimna sustrast

Andrej

:( neviem byt taky poeticky, ale Evik nam bude chybat tiez. Bola jedna z prvych "slnieckovych" na tomto webe a urcite sa aspon mne nevymaze z pamate aj ked som ju tiez nepoznal osobne.
Vsetkym pozostalym uprimnu sustrast v mene celeho timu Zdravie.sk.

Na zaver len prianie, aby sa nam takto nevytracali uzivatelia...

dobrá sekretárka rename lilianna

Uprostred nebíčka pribudla hviezdička
A nám tu dávala nádej a silu aj keď dalej sama nemohla...

Evik, v našich srdciach ostaneš navždy...