môzem užívat antikoncepciu kamratky?

sway.

zotrka a preco nechces ist lekarke?Ved tabletky budes potrebovat pravidelne a bez predpisu ti ich v lekarni nedaju.
Inak co sa tyka lekarov,pridavam sa do skupiny pokusnych kralikov.Ziadne testy,HAK nastastie sadla na prvy krat.Ale uz som to vysadila napriek tomu,ze sa zatial ziadne negativne reakcie neprejavili.Po studiu toho ako HAK funguje a co moze sposobovat,mi to zato nestoji.

Heňa.H

Moja zlata.Ocividne je vidiet,ze asi nemas viac ako 15 rokov a rozumu tiez nie nadostac.Keby si mala,tak by si vedela,ze HAK ti musi osobitne pre teba predpisat lekar,pretoze ty nikdy nemozes vediet,ako tvoje telo zreaguje.To vie len lekar.Takze sup za nim.

niekto

pohodlny sve nie nevie kazdy ze to nie su lentilky by si sa cudovala aky su ludia sprosty a netusia

krom toho mas alternativy akurat nie su take pohodlne ....

mary-anne

úplne súhlasím s príspevkom nižšie..
a čo sa týka toho predpísania hak, tak mne prvý krát hak predpísal po dohode akú a až potom dal krv na testy, keď som už hak brala..
a raz ročne mi berie krv.
zetorka, a o aké konkrétne tabletky ide? ich názov..

pohodlny sve

nechápem vás... keď sa bojíš antikoncepie.. tak ju neber..tak nenavažuj sa do ostatných aká je zlá(myslené v dobrom)myslím že každý vie že sú to neni lentilky.. a tá ktorá antikoncepiu berie tak tá ju neprestane brať ....lebo to niekto povie a presadzuje si tu pravdu.. keď budú problémy vtedy sa vysadí... a vtedy sa to uvedomí ... každý ma svoje zdravie tak každý sa starajme hlavne o seba.. vyjadrime si tu názor... svoje argumety pre a proti.. a nie tu niekoho presviečať.. a svoju pravdu dokazovať.... všetko je škodlivé ... všade sú umelé látky to by sme važne mali ísť do nejakého lesa a odizolovať sa od civilizácie... veď v dávnych časoch sa nedožívali ľudia takého vysokého veku... ako teraz... tak nie je všetko zlé.. a žijeme raz.. tak pohodlne podľa.. mna lepšie ako ísť na interupciu alebo potom nezvládať doma rodinu so 7 deťmi a hladovať...

kukinka

baby, vas bavi takto sa skriepit?? ten odber krvi je skutocne dolezity.. no ako citam vase prispevky, tu ani nejde o ten odber, ale o to, ze kazda z vas chce mat pravdu. tym uz len "pomozete" tej babe spravne rsa rozhodnut...

matamata

a inak ja viem co sa deje v usa..a vies aj o tom, ze tato antika, ktoru tam zaluju, je tam najviac pouzivana?????cim viac ludi ju berie tym viac ludi ma problemy, logicke
a tam sa uz buri kazda zena, ktora z nej len bolest hlavy

a inak europa ma prisnejsie pravidla na lieky ako usa?a vies aj o tom ze usa ma uplne iny pravny system?tam mozes zalovat hocikoho za hocico...a kludne to mozes vyhrat

matamata

nie ja to neberiem, ze som v suchu..ja ti len hovorim ze nemozes porovnavat napr mna a tuto babu, ktora ani NEVIE, ci to moze brat
ale ked nechapes tak co uz