Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

dlhodoba zapcha

happylife

Colonix som mala a vratila som to, pretoze to, co tam ponukaju sa da zohnat aj ovela lacnejsie. v podstate to je indicke psylium, plus je tam nejake prehanadlo, co teda vobec nie je o.k. Mne velmi pomaha psylium, rozmiesam v jogurte a zapijem vodou, cca 0,5 l. POMAHA! Pomahaju aj lanove semienka, namocene slivky, vlocky, jablkova vlaknina.... Myslim si, ze vsetko, co ma viac vlakniny v sebe, pomoze na zapchu ALE!!!! treba mat dostatocny prijem tekutin. A pri uzivani potravin so zvysenym mnozstvom vlakniny by som povedala ZVYSENY prijem tekutin! A nestresovat... Vela stastia :-)

simeon

ahoj! ja som si teraz nasiel nieco o zapche na stranke alternamedica a je tam aj spomenuta liecba tiez nejaky recept. neviete niekto, ci ten recept pomaha? ma s tym niekto uz skusenosti? je to dost zlozite na pripravu, da sa to vobect jest, su tam same semena, tak neviem. aby to nebolo hnusne.

dada123

recept proti zapche som precitala pod nadpisom kazuistiky - alebo pribeh na stranke alternamedica. je tam presny postup ako to varit a konzumovat. vyzera, ze by to mohlo pomoct a je to aj zdrave.

levanderka

BJ :D psyllium je uplne neprirodzena vec ??? normalne zasnem, prepisujes dejiny :D ty vies vobec, co je psyllium ? :)

nikki.7

ahojte:))

Chcem sa s vami podeliť o moju skúsenosť...AK ste si čítali všetky príspevky,tak viete,že som sem už písala.

Takže k veci:COLONIX užívam už necelý meisac a môžem povedať,že skutočne zabral.Ja som mala nehorázne problémy z črevami, zápchy boli na dennom poriadku a nehovorím o nafúknutom bruchu.

Colonix mi zabral tak,ako je to na stránke drnatura.sk asi na 5 den,ale zlepšené vyprázdňovanie som mala už po treťom dni.

Môžem povedať,že na mňa to fungovalo a mám ešte jedno balenie,ktoré dúfamž,e bude minimálne tak dobre fungovať ako toto.

Nevyšli zo mňa zatiaľ tie parazity,o ktorých sa píše,ale celkovo je celé trávenie lepšie.Nechcem tu naozaj nikomu robiť reklamu,ale toto bola u mňa tá posledná nádej.

estettik

o jednom pripade dlhodobej zapchy som cital asi pred tromi dnami na stranke alternamedica. je to uvedene ako pribeh, ale ked hore kliknes na to slovo zapcha, tak ti to tam naskoci. ten chlapik bol uz starsi, ale dostal sa z toho.

watermelon

myslim ze zmen stravu, vynechaj co pise BJ. hlavne maso a syry, ale aj pecivo obmedz. ja som tiez mavala zapchy, ked som presla na surovu rastlinnu stravu, tak sa to krasne upravilo.

TrainingBoy

BJ nam zachvilu odporuci papat iba travu, lebo velka cas zivocisnej rise papa travu. Trava je predsa zdrava, zelena je dobra na oci, ukludnuje, urcite obsahuje vela vitaminov...