zvlastna bolestiva menstruacia

Príspevok v téme: zvlastna bolestiva menstruacia
mominka

ahojte,menzes som dostala v sobotu...dalo by sa povedat ze po 2tyzdnovom meskani kedze jamam menzes stale po 17dnoch a teraz az po 36..lenĹľe odvtedy som ani z postele nevstala mam hrozne bolestive krce horucku prve dva dni som extremne silno krvacala od vcera zo mna vychadzaju take dost velke kusy zrazenej krvi dnes bol kusok taky bielo sedy asi tak 2cm velky..je takyto menzes normalny?

eunomia

Tak nieco take som prezivala, ked som v prvy mesiac uzivadia antikoncepcia Diane. Krvacala som silno mesiac. Mala som velke bolesti a tiez zo mna isli kusy "nieco" co pripominalo zrazenu krv. Nakoniec som musela brat 10 dni ascorutin na zrazanie krvi. Toto bol neziaduci ucinok antikoncepcie.

levicaaaaaa

mominka, menštruačná krv sa nezráža, čiže to nie sú zrazeniny ale kúsky sliznice, menzes po 17tich dňoch nie je normálny, čiže už dávno si to mala riešiť... osobne si tiež myslím, že môže ísť o potrat alebo nejakú brutálnu infekciu, čo najrýchlejšie na gynekológiu...

matamata

no ja by som rozhodne zajtra isla na gynekologiu..a sama musis vediet ci moze ist o potrat, teda ci vobec je mozne zeby si bola tehotna